Stamboom Luser Stasse » Ool Jansz Kleingeld (1620-1653)

Persoonlijke gegevens Ool Jansz Kleingeld 

Bron 1

Gezin van Ool Jansz Kleingeld

Hij is getrouwd met Geertje Gerrits.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):



Notities over Ool Jansz Kleingeld

f. 139v d.d. 7-8-1660: Arij Jansz. voor hem zelf, Pietertgen Jansdr. getrouwd zijnde met Pieter Rockusz., en voorn. Arij Jansz. neffens schout en schepenen als voogd van het nagelaten weeskind van zaliger Ool Jansz. te samen erfgenamen van zaliger Pieter Jansz. Kleijngelt voor de ene helft, en Sijmon Aertsz. Spruijt en Cornelis Molenaer te samen gekoren voogden van Annetgen Cornelisdr. weduwe van de voorn. Cleijngelt voor de andere helft hebben getransporteerd aan Euwout Arijensz. Knecht onze inwoner een huisje en erf aan de Legendijk van Charlois bij Smitshoek

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ool Jansz Kleingeld?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ool Jansz Kleingeld

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ool Jansz Kleingeld

Ool Jansz Kleingeld
1620-1653



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Welter Web Site, Ruud Welter, Ool Kleingeld, 17 maart 2018
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Welter Web Site
    Stamboom: welter

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1653: Bron: Wikipedia
    • 2 februari » Nieuw-Amsterdam, het huidige New York, krijgt stadsrechten.
    • 20 april » Oliver Cromwell ontbindt het Britse parlement.
    • 13 oktober » Oprichting van de rooms-katholieke Apostolische Prefectuur Schotland.
    • 16 december » Oliver Cromwell wordt 'Lord Protector' van Engeland, Schotland en Ierland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kleingeld


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Stasse ev Lilly Stasse Luser, "Stamboom Luser Stasse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-luser-stasse/I28652.php : benaderd 9 februari 2026), "Ool Jansz Kleingeld (1620-1653)".