Stamboom Luser Stasse » Mariken Dammasdr (Maritje Damisdr) Oudeklem (????-1565)

Persoonlijke gegevens Mariken Dammasdr (Maritje Damisdr) Oudeklem 


Gezin van Mariken Dammasdr (Maritje Damisdr) Oudeklem

(1) Zij is getrouwd met Jan Hendricksz int Velt.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):



(2) Zij is getrouwd met Does.

Zij zijn getrouwd


(3) Zij is getrouwd met Jan.

Zij zijn getrouwd


(4) Zij is getrouwd met Dirick Engels.

Zij zijn getrouwd


Notities over Mariken Dammasdr (Maritje Damisdr) Oudeklem

De mogelijkheid moet voorhands niet worden uitgesloten dat Joris Dammasz. den Ouden te Oost-IJsselmonde tevens verwant was metMariken Damasdr. alias Mariken int Velt. Bij Jan Hendricxz Int Velt te Oost-IJsselmonde had zij blijkens een akte van 14-6-1565 de kinderen Sijmen, Crijn, Huijch, Jan [ook Johan] en Mariken. Er was ook nog een halfbroer Adriaen Jansz. Mariken trouwde laatstelijk met Dirrick Engelsz.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mariken Dammasdr (Maritje Damisdr) Oudeklem?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Mariken Dammasdr (Maritje Damisdr) Oudeklem


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1565: Bron: Wikipedia
    • 1 maart » Rio de Janeiro wordt gesticht.
    • 12 maart » Paus Pius IV creëert 23 nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse bisschop van Vieste Ugo Boncompagni.
    • 18 mei » De Ottomaanse Turken slaan het beleg voor Malta om daar de Ridders van de Orde van Malta te verdrijven. Na 117 dagen verbitterde strijd blazen zij de aftocht.
    • 11 september » De Ottomaanse Turken breken na 115 dagen en zware verliezen het beleg van Malta op, dat verdedigd werd door de Orde van Sint-Jan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Oudeklem

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Oudeklem.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Oudeklem.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Oudeklem (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Stasse ev Lilly Stasse Luser, "Stamboom Luser Stasse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-luser-stasse/I24322.php : benaderd 4 februari 2026), "Mariken Dammasdr (Maritje Damisdr) Oudeklem (????-1565)".