Stamboom Luser Stasse » Jan Cornelisz van Dueren (1626-????)

Persoonlijke gegevens Jan Cornelisz van Dueren 

Bronnen 1, 2
  • Hij is geboren in het jaar 1626 in Geertruijdenberg.
  • Woonachtig op 21 december 1664: .

Gezin van Jan Cornelisz van Dueren

Hij is getrouwd met Cornelia Caspers Caspersdr van der Wal.

Zij zijn getrouwd op 6 januari 1665 te Rotterdam, hij was toen 39 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Jan Cornelisz van Dueren

https://www.genealogieonline.nl/demmers-harmeijer-extended-family/I39435.php

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Cornelisz van Dueren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Cornelisz van Dueren

Jan Cornelisz van Dueren
1626-????

1665

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Website familie Caris-Stok, Hans Caris, Jan Cornelisz van Dueren, 17 juni 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Website familie Caris-Stok
    Stamboom: Caris-Stok
  2. Pieter Nijman Web Site, wim nijman, Jan Cornelisz van Dueren, 8 februari 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Pieter Nijman Web Site
    Stamboom: NIjman280710 - 01082010

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1665: Bron: Wikipedia
    • 4 maart » Begin van de Tweede oorlog tussen Nederland en Engeland.
    • 6 maart » Het eerste nummer van de Philosophical Transactions, het tijdschrift van de Royal Society, wordt gepubliceerd.
    • 19 april » Heiligverklaring van Franciscus van Sales (1567-1622), Frans bisschop van Genève, door paus Alexander VII.
    • 12 augustus » In de baai van Bergen begint tijdens de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog een zeeslag tussen een Nederlandse retourvloot met een van de rijkste vrachten ooit aan boord en een Engels flottielje van oorlogsschepen.
    • 10 december » Mede op initiatief van raadpensionaris Johan de Witt en luitenant-admiraal Michiel de Ruyter komt het Korps Mariniers tot stand.

Over de familienaam Van Dueren


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Stasse ev Lilly Stasse Luser, "Stamboom Luser Stasse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-luser-stasse/I22104.php : benaderd 8 augustus 2025), "Jan Cornelisz van Dueren (1626-????)".