Stamboom Lukens - van der Borgh » Fennechien Lukens (1876-1960)

Persoonlijke gegevens Fennechien Lukens 


Gezin van Fennechien Lukens

(1) Zij is getrouwd met Tamme Katuin.

Zij zijn getrouwd op 6 april 1897 te Emmen, Gemeente Emmen, Drenthe, Nederland, zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Albert Katuin  1898-1901


(2) Zij is getrouwd met Berend Veen.

Zij zijn getrouwd op 7 mei 1901 te Emmen, Gemeente Emmen, Drenthe, Nederland, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Berend Veen  1903-1990
  2. Albert Veen  1911-2004
  3. Harm Veen  1916-1979
  4. Jan Veen  1918-1990


(3) Zij is getrouwd met Jan Mulder.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1933, zij was toen 56 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Fennechien Lukens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Fennechien Lukens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Fennechien Lukens

Fenna Katuin
1837-1930

Fennechien Lukens
1876-1960

(1) 1897

Tamme Katuin
1869-1900

Albert Katuin
1898-1901
(2) 1901

Berend Veen
1866-1932

Berend Veen
1903-1990
Albert Veen
1911-2004
Harm Veen
1916-1979
Jan Veen
1918-1990
(3) 1933

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 april 1876 lag rond de 8,1 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 9 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Alexander Graham Bell vraagt patent aan op de telefoon; twee uur later doet Elisha Gray hetzelfde.
    • 10 maart » Eerste succesvolle telefoongesprek: Alexander Graham Bell spreekt "Mr. Watson, come here, I want to see you."
    • 22 mei » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Japan in de apostolische vicariaten Noord-Japan, Centraal-Japan en Zuid-Japan.
    • 30 mei » Staatsgreep van de Jong-Turken.
    • 2 augustus » Wild Bill Hickok, gunslinger uit het Wilde Westen, wordt tijdens het pokeren in de rug geschoten en sterft.
    • 23 december » Begin van de Conferentie van Constantinopel tussen vijf Europese grootmachten.
  • De temperatuur op 7 mei 1901 lag tussen 4,1 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 2,2 uur zonneschijn (14%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 10 januari » In Texas wordt olie ontdekt.
    • 28 januari » Scheepsramp SS Holland tijdens een zware storm op het hoofd van de Nieuwe Waterweg, 16 opvarenden verdrinken.
    • 25 februari » Oprichting van de United States Steel Corporation.
    • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 22 juli » Servië herstelt de diplomatieke betrekkingen met Montenegro.
    • 2 december » Gillette verkrijgt het octrooi op het verwisselbare scheermesje.
  • De temperatuur op 6 juli 1960 lag tussen 13,1 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 5,4 uur zonneschijn (33%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 25 juli » Koning Kigeli V van Rwanda gaat in ballingschap.
    • 30 september » The Flintstones, een Amerikaanse animatieserie, wordt voor het eerst op televisie uitgezonden in de Verenigde Staten.
    • 7 oktober » De Amerikaanse presidentskandidaten John F. Kennedy en Richard Nixon hebben een vierde verkiezingsdebat over de Koude Oorlog.
    • 25 november » In opdracht van dictator Trujillo worden 3 van de verzetsstrijders van de zusters Mirabal vermoord.
    • 16 december » Een DC-8 van United Airlines en een Super-Constellation van TWA komen met elkaar in botsing boven New York waarbij 134 mensen omkomen.
    • 20 december » De Duitse justitie arresteert Richard Baer, ex-commandant van Auschwitz.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lukens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lukens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lukens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lukens (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
B. Lukens, "Stamboom Lukens - van der Borgh", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lukens/I43179356.php : benaderd 27 januari 2026), "Fennechien Lukens (1876-1960)".