Stamboom Lukens - van der Borgh » Geesje Engelkes (1925-1998)

Persoonlijke gegevens Geesje Engelkes 


Gezin van Geesje Engelkes

Zij is getrouwd met Hendrik Waarsing.

Zij zijn getrouwd op 5 mei 1945 te Vlagtwedde, Gemeente Vlagtwedde, Groningen, Nederland, zij was toen 19 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geesje Engelkes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geesje Engelkes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geesje Engelkes

Geesje Engelkes
1925-1998

1945

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 juli 1925 lag tussen 13,4 °C en 25,2 °C en was gemiddeld 19,3 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was 6,4 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 13 maart » In Tennessee verbiedt een wet het leren van evolutie op school.
      • 14 maart » John Jacobs, Engels golfspeler († 2017)
      • 16 april » In Sofia vinden bij een bomaanslag in de Sveta Nedeliakathedraal 150 mensen de dood.
      • 2 augustus » Conrad Hilton opent in Dallas, Texas het eerste Hilton-hotel.
      • 20 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Independiente Foot-Ball Club.
      • 15 oktober » Oprichting van de Deense voetbalclub Hvidovre IF.
    • De temperatuur op 5 mei 1945 lag tussen 4,7 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 7,7 mm neerslag gedurende 6,2 uur. Er was 5,3 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
      • 26 februari » De Belgische wielerkoers de Omloop wordt voor de eerste keer verreden. Traditioneel het begin van het wielerseizoen.
      • 12 maart » Fusillade van 30 politieke gevangenen op het Weteringplantsoen te Amsterdam.
      • 5 april » Begin van de Opstand van de Georgiërs.
      • 2 mei » De Duitse troepen in Italië geven zich over: einde van de Italiaanse Sociale Republiek. Het Duitse garnizoen in Berlijn doet hetzelfde.
      • 3 mei » In de Lübecker Bocht bombarderen de geallieerden drie schepen met gevangenen uit concentratiekamp Neuengamme. 8000 gevangenen komen om het leven.
      • 19 december » Oostenrijk wordt een republiek.
    • De temperatuur op 14 februari 1998 lag tussen 3,5 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 8,4 uur zonneschijn (85%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1998: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,7 miljoen inwoners.
      • 30 maart » Marcelo Ríos lost Pete Sampras na 102 weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals; de Chileen moet die positie na vier weken weer afstaan aan diezelfde Amerikaan.
      • 18 mei » Cor van Hout wordt tot 4,5 jaar cel veroordeeld.
      • 10 juni » In België wordt ex-minister Alain Van der Biest veroordeeld tot 30 maanden celstraf.
      • 19 juli » In Tel Aviv verbetert atleet Patrick van Balkom het tien jaar oude Nederlands record op de 100 meter van Achmed de Kom (10,25 seconden) met een tijd van 10,23 seconden.
      • 27 oktober » Gerhard Schröder wordt bondskanselier van Duitsland.
      • 1 december » De oliemaatschappij Exxon kondigt aan concurrent Mobil te kopen voor 73,7 miljard dollar. Hiermee ontstaat Exxon-Mobil, het grootste bedrijf ter wereld.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Engelkes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Engelkes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Engelkes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Engelkes (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    B. Lukens, "Stamboom Lukens - van der Borgh", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lukens/I19208611.php : benaderd 4 februari 2026), "Geesje Engelkes (1925-1998)".