Stamboom Lugtenborg en voorouders » Dirk Veersema (1887-????)

Persoonlijke gegevens Dirk Veersema 


Gezin van Dirk Veersema

Hij is getrouwd met Catalina Helena Ochtman.

Zij zijn getrouwd op 6 april 1915 te Zierikzee, hij was toen 28 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirk Veersema?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirk Veersema

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirk Veersema

Jantje Venema
????-1891

Dirk Veersema
1887-????

1915

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 april 1915 lag tussen 3,7 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 2,0 mm neerslag. Er was 5,1 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
      • 14 maart » Eugene Martin, Frans autocoureur († 2006)
      • 25 april » Eerste Wereldoorlog: De Slag om Gallipoli begint.
      • 7 mei » De RMS Lusitania wordt getorpedeerd door een Duitse onderzeeboot.
      • 5 augustus » Duitse troepen nemen de Poolse hoofdstad Warschau in.
      • 9 september » Een Duitse zeppelin bombardeert Londen.

    Over de familienaam Veersema

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Veersema.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Veersema.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Veersema (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Harm Lugtenborg, "Stamboom Lugtenborg en voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lugtenborg/I822.php : benaderd 14 maart 2026), "Dirk Veersema (1887-????)".