Stamboom Luberti » Massina Paulina "Suze" Luberti (1923-1992)

Persoonlijke gegevens Massina Paulina "Suze" Luberti 


Gezin van Massina Paulina "Suze" Luberti

Zij is getrouwd met Johannes Willem Willemse.

Zij zijn getrouwd op 27 maart 1947 te Utrecht, zij was toen 23 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Massina Paulina "Suze" Luberti?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Massina Paulina "Suze" Luberti

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Massina Paulina "Suze" Luberti

Voorouders (en nakomelingen) van Massina Paulina Luberti


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Massina Paulina "Suze" Luberti



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Trouwboekje ouders 11/24v
    2. Rouwadvertentie
    3. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 juni 1923 lag tussen 6,5 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 6,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 15 april » Insuline wordt voor de eerste keer algemeen beschikbaar voor lijders aan suikerziekte.
      • 12 juni » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland.
      • 16 oktober » The Walt Disney Company wordt opgericht door Walt Disney en zijn broer Roy Disney.
      • 24 oktober » Oprichting van de Albanese voetbalclub KS Flamurtari Vlorë.
      • 23 november » Eerste officiële en regelmatige uitzendingen van Radio Belgique.
      • 2 december » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van naaste belager Argentinië.
    • De temperatuur op 27 maart 1947 lag tussen 3,1 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
      • 15 april » Oprichting van de Radio Nederland Wereldomroep.
      • 27 april » Maria Goretti (1890-1902), een Italiaans meisje dat door haar aanrander werd vermoord, wordt in Rome zalig verklaard door paus Pius XII.
      • 27 juni » In Ukkel wordt met 38,8°C de hoogste temperatuur gemeten die ooit in België is vastgesteld. In Maastricht wordt het op die dag 38,4°C, de op een na hoogste temperatuur in Nederland ooit gemeten.
      • 18 augustus » Op een marinescheepswerf in Cádiz, Spanje, ontploft een munitieloods. 147 personen komen om het leven. Talloze huizen en gebouwen worden verwoest.
      • 7 oktober » Bisschopswijding van Antonius Hanssen, bisschop-coadjutor van Roermond.
      • 14 oktober » De Amerikaanse piloot Chuck Yeager doorbreekt in een Bell X-1 als eerste de geluidsbarrière.
    • De temperatuur op 30 oktober 1992 lag tussen 2,1 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,8 uur zonneschijn (18%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het ??. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Ondertekening van het Verdrag van Maastricht betreffende de Europese Unie.
      • 27 februari » Frankrijk stuurt een compagnie parachutisten, circa 120 man, naar de Tsjadische hoofdstad Ndjamena ter versterking na aanhoudende gewelddadigheden in de stad, die door de autoriteiten worden verklaard als poging tot staatsgreep door ontevreden militairen.
      • 20 april » De Spaanse koning Juan Carlos opent de wereldtentoonstelling Expo '92 in Sevilla.
      • 31 mei » Heiligverklaring van Claude de la Colombière (1641-1682), Frans jezuïet.
      • 28 september » Een Airbus A300 stort neer bij Kathmandu (Nepal). Alle 167 inzittenden, onder wie 14 Nederlanders, komen om het leven. Het was een vlucht van Pakistan International Airlines en was opgestegen vanuit Karachi.
      • 19 november » Het Noorse parlement stemt met 105 tegen 55 stemmen in met het aanvragen van het lidmaatschap van de Europese Gemeenschap.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Luberti

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Luberti.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Luberti.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Luberti (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Luberti is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Yvonne Luberti, "Stamboom Luberti", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-luberti/I934.php : benaderd 11 februari 2026), "Massina Paulina "Suze" Luberti (1923-1992)".