De temperatuur op 9 juni 1913 lag tussen 7,2 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 12,0 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
29 augustus » Het kabinet-Cort van der Linden volgt het kabinet-Heemskerk op.
9 september » Tijdens onweer komt een zeppelin in de Noordzee terecht, 14 bemanningsleden komen om. Dit is het eerste dodelijke ongeval met een zeppelin.
10 september » Eerste autoweg van kust tot kust wordt geopend in de Verenigde Staten.
7 oktober » Henry Ford introduceert de lopende band.
10 oktober » Het Panamakanaal wordt geopend.
21 december » In de New York World verschijnt de eerste kruiswoordpuzzel. Hij is bedacht door Arthur Wynne.
Trouwdag 6 december 1947
De temperatuur op 6 december 1947 lag tussen 1,0 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 5,4 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
10 februari » De geallieerden tekenen in Parijs de Vrede van Parijs met Roemenië, Italië, Hongarije, Bulgarije en Finland.
11 juli » De Exodus 1947 vertrekt uit Frankrijk naar Palestina.
7 oktober » Bisschopswijding van Antonius Hanssen, bisschop-coadjutor van Roermond.
2 november » Eerste (en enige) vlucht van de Spruce Goose (Hughes H-4 Hercules), het vliegtuig met de grootste vleugelspanwijdte dat ooit heeft gevlogen.
20 november » Elizabeth II van het Verenigd Koninkrijk treedt in het huwelijk met Philip Mountbatten.
29 november » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties besluit Palestina te verdelen tussen Arabieren en Joden.
Dag van overlijden 28 februari 1953
De temperatuur op 28 februari 1953 lag tussen -0,1 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 4,0 uur zonneschijn (37%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Yvonne Luberti, "Stamboom Luberti", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-luberti/I375.php : benaderd 12 februari 2026), "Joseph Scheffer (1913-1953)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.