Stamboom Luberti » Jacobus Johannes Bernardus Franswa (1898-????)

Persoonlijke gegevens Jacobus Johannes Bernardus Franswa 


Gezin van Jacobus Johannes Bernardus Franswa

Hij is getrouwd met Clasina Maria Marsman.

Zij zijn getrouwd op 3 augustus 1922 te Amsterdam, hij was toen 24 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus Johannes Bernardus Franswa?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacobus Johannes Bernardus Franswa

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacobus Johannes Bernardus Franswa


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Jacobus Johannes Bernardus Franswa



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Noord-Hollands Archief - BS huwelijk 3E/49

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 augustus 1922 lag tussen 6,5 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 3,9 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 6 februari » Kardinaal Achille Ratti wordt gekozen tot Paus Pius XI.
      • 25 februari » Henri Landru, beter bekend als blauwbaard wordt geëxecuteerd.
      • 8 juni » Huwelijk van koning Alexander I van Joegoslavië en prinses Marie van Hohenzollern-Sigmaringen in Belgrado.
      • 5 juli » Eerste verkiezingen in Nederland met actief vrouwenkiesrecht.
      • 28 oktober » Mars op Rome. Begin van fascistisch bewind van Benito Mussolini in Italië, in 1924 uitmondend in zijn alleenheerschappij.
      • 30 december » Lenin sticht de Unie van Socialistische Sovjet-Republieken.

    Over de familienaam Franswa

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Franswa.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Franswa.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Franswa (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Luberti is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Yvonne Luberti, "Stamboom Luberti", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-luberti/I1219.php : benaderd 31 december 2025), "Jacobus Johannes Bernardus Franswa (1898-????)".