De temperatuur op 20 december 1930 lag tussen 4,4 °C en 5,9 °C en was gemiddeld 4,9 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
10 februari » Bij het eerste zelfstandige wereldkampioenschap ijshockey prolongeert Canada de wereldtitel door Duitsland in de finale in Berlijn met 6-1 te verslaan.
8 maart » Mahatma Gandhi start een burgerlijke ongehoorzaamheidsactie in India.
18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
29 juni » De Z. Robertus Bellarminus, SJ wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
13 augustus » Oprichting van het Bisdom Berlijn in Duitsland.
22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
Dag van overlijden 22 maart 2010
De temperatuur op 22 maart 2010 lag tussen 0,7 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 5,4 uur zonneschijn (44%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
26 april » Birgit Donker kondigt aan haar functie als hoofdredacteur van NRC Handelsblad per 1 juli neer te leggen.
28 april » De Nederlandse voetbalclub SC Veendam vraagt faillissement aan.
4 juli » HTM-tramlijn 19 wordt in gebruik genomen.
23 juli » Nabij het Zwitserse Fiesch vindt een treinongeluk plaats.
10 september » Première van de eerste Klingon-opera ’u’ in Den Haag.
21 oktober » Myanmar neemt een nieuwe vlag aan. Ook de officiële naam verandert; het land heet vanaf heden voluit Republiek der Unie van Myanmar.
Dag van crematie 26 maart 2010
De temperatuur op 26 maart 2010 lag tussen 7,9 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 0,8 uur zonneschijn (6%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
23 februari » Bob de Jong wint de bronzen medaille op de 10.000 meter tijdens de Olympische Winterspelen in Vancouver. Sven Kramer wordt gediskwalificeerd door twee maal een binnenbaan te rijden.
3 mei » Mbark Boussoufa van RSC Anderlecht wint voor de derde keer de Ebbenhouten Schoen als beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League.
23 augustus » Bij een buskaping in Manilla komen acht toeristen uit Hongkong en de dader om het leven.
8 november » De Franse schrijver Michel Houellebecq wint de Prix Goncourt voor La Carte et le Territoire.
14 november » Sebastian Vettel wint de Grand Prix Formule 1 van Abu Dhabi 2010 en wordt mede daardoor de jongste wereldkampioen formule 1.
25 december » In het Belgische Lutselus stort de Regina Paciskerk in.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Kobus van Dijken, "Stamboom Louter/s", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-louter-s/I2423.php : benaderd 17 februari 2026), "Aleida Wanschers (1930-2010)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.