De temperatuur op 18 maart 1947 lag tussen 1,9 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 1,3 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
2 februari » Edwin Land geeft de eerste demonstratie van de polaroidcamera.
8 februari » Jan van der Hoorn wint de negende Elfstedentocht.
21 maart » Encycliek Fulgens Radiatur van Paus Pius XII over Sint Benedictus.
7 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Steaua Boekarest.
10 juni » Saab produceert zijn eerste auto.
14 oktober » De Amerikaanse piloot Chuck Yeager doorbreekt in een Bell X-1 als eerste de geluidsbarrière.
Dag van overlijden 24 februari 2001
De temperatuur op 24 februari 2001 lag tussen -3,8 °C en 2,0 °C en was gemiddeld -1,0 °C. Er was 3,2 mm neerslag gedurende 3,2 uur. Er was 9,2 uur zonneschijn (88%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
21 februari » Paus Johannes Paulus II creëert 42 nieuwe kardinalen, onder wie de Litouwse oud-nuntius in Nederland Audrys Juozas Bačkis.
27 februari » Ontslag van de Italiaan Angelo Acerbi als nuntius in Nederland en benoeming van de Fransman François Bacqué tot zijn opvolger.
23 mei » Ex-koning Michaël I van Roemenië zet weer voet in het paleis in Boekarest.
2 juni » Bisschopswijding van Gerard de Korte, Nederlands hulpbisschop van Utrecht, door kardinaal Adrianus Simonis in de Sint-Catharinakathedraal in Utrecht.
16 november » Nieuw wereldrecord voor Domino Day met 3.540.562 omgevallen stenen
14 december » Er ontstaat in Nederland een stormloop op de gratis eurokits die opgehaald kunnen worden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Mello Lorier, "Stamboom Lorier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lorier/I566.php : benaderd 30 december 2025), "Catherine Ellen Boswell (1947-2001)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.