De temperatuur op 30 december 2007 was gemiddeld 6,0 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (18%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
1 januari » Slovenië voert de euro in als wettelijk betaalmiddel.
25 maart » In Berlijn wordt de Verklaring van Berlijn ondertekend door de voorzitters van de Europese Raad (Angela Merkel), de Europese Commissie (José Manuel Barroso) en het Europees Parlement (Hans-Gert Pöttering).
28 april » Opening van BMO Field, ook wel National Soccer Stadium genoemd, een voetbalstadion in de Canadese stad Toronto.
20 juni » Het Nederlands voetbalelftal onder 21 wint van Engeland op het EK in Heerenveen na het nemen van 16 penalty's, waardoor de finale tegen Servië wordt bereikt.
30 juni » Op het vliegveld van Glasgow ramt een jeep gevuld met benzine terminal 1. Waarschijnlijk was het de bedoeling dat de auto zou ontploffen. Dit komt een dag na de mislukte aanslagen in Londen. De autoriteiten vermoeden dat het om een terroristische aanval gaat; Groot-Brittannië stelt het hoogste terreuralarm in.
26 december » Het grootste vrachtvliegtuig ter wereld, de Antonov An-225, landt op Luchthaven Schiphol.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Mello Lorier, "Stamboom Lorier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lorier/I500075.php : benaderd 25 oktober 2026), "James W (Jimmy) Barnes (1950-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.