Stamboom Lorier » Andries Sanderse (1878-1941)

Persoonlijke gegevens Andries Sanderse 

Bron 1

Gezin van Andries Sanderse

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Andries Sanderse?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Andries Sanderse

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Andries Sanderse

Andries Sanderse
1878-1941


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Andries Sanderse



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. FamilySearch Stamboom, via http://www.myheritage.nl/research/collec...

      Andries Sanderse
      Geboortenaam: Andries Sanderse
      Geslacht: Man
      Geboorte: 1879 - Koudekerke, Zeeland, Netherlands
      Huwelijk: Echtgeno(o)t(e) of partner: Pieternella Crucq - 8 jun 1910 - Middelburg, Zeeland, Netherlands
      Ouders: Jacobus Sanderse, Elizabeth Sanderse (geboren Lorier)
      Echtgenote: Pieternella Sanderse (geboren Crucq)
      Broers/zusters: Pieternella Dronkers (geboren Sanderse), Johanna Sanderse, Pieter Sanderse, Johanna Bommeljé (geboren Sanderse)
      Deze persoon schijnt dubbele verwanten te hebben. Bekijk het op FamilySearch om alle informatie te bekijken.

      De FamilySearch Stamboom wordt gepubliceerd door MyHeritage onder licentie van FamilySearch International, de grootste genealogische organisatie in de wereld. FamilySearch is een nonprofit organisatie die gespnsord wordt door The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints (Mormon Church).
    2. Zeeuws Archief, ZA

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 augustus 1878 lag rond de 15,4 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 19 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 3 maart » Bulgarije herneemt zijn onafhankelijkheid van het Ottomaanse Rijk.
      • 3 april » Het Rotterdamsch Nieuwsblad verschijnt voor het eerst.
      • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
      • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
      • 2 juli » Eerste Varsity (roeien).
      • 13 juli » Het Congres van Berlijn maakt Servië onafhankelijk.
    • De temperatuur op 19 september 1941 lag tussen 10,5 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 4 februari » Roy Plunkett maakt – middels een octrooi-aanvraag – zijn uitvinding van het teflon wereldkundig.
      • 23 februari » Glenn Seaborg produceert en isoleert voor het eerst het element plutonium.
      • 13 maart » Vijftien leden van het Geuzenverzet en drie communistische Februaristakers worden op de Waalsdorpervlakte door de nazi's geëxecuteerd.
      • 4 juni » De voormalige Nederlandse mijnenlegger Van Meerlant gaat in Britse dienst verloren door een mijnexplosie, 42 Britse opvarenden komen om het leven.
      • 3 oktober » De eerste spuitbussen op drijfgas komen op de markt, in de VS.
      • 17 november » Joseph Grew, de Amerikaanse ambassadeur in Japan, meldt het State Department dat Japan van plan is Pearl Harbor aan te vallen. Zijn telegram wordt genegeerd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Sanderse

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sanderse.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sanderse.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sanderse (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Lorier is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Mello Lorier, "Stamboom Lorier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lorier/I425.php : benaderd 13 februari 2026), "Andries Sanderse (1878-1941)".