Stamboom Loof Treiture Wessel » Catherina Maria Treiture (1876-????)

Persoonlijke gegevens Catherina Maria Treiture 


Gezin van Catherina Maria Treiture

Zij is getrouwd met Johannes Fredericus Augustus Roos.

Zij zijn getrouwd op 13 juli 1899 te Amsterdam, zij was toen 23 jaar oud.Bron 4


Notities over Catherina Maria Treiture

Jacob (oom) wordt 1892 haar voogd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catherina Maria Treiture?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catherina Maria Treiture

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catherina Maria Treiture


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geboortenakte Amsterdam
    2. boedelpapieren zijn afkomstig uit het archief van het Diaconieweeshuis, inventarisnummer 465-683 van de Hervormde Gemeente in Amsterdam, .
    3. boedelpapieren zijn afkomstig uit het archief van het Diaconieweeshuis, inventarisnummer 465-683 van de Hervormde Gemeente in Amsterdam
    4. Huwelijksakte Amsterdam

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 maart 1876 lag rond de 9,7 °C. Er was 4 mm neerslag. De winddruk was 20 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 31 januari » De regering van de Verenigde Staten dwingt alle indianen in reservaten te gaan wonen.
      • 14 februari » Alexander Graham Bell vraagt patent aan op de telefoon; twee uur later doet Elisha Gray hetzelfde.
      • 7 maart » Alexander Graham Bell ontvangt patent voor de telefoon.
      • 10 maart » Eerste succesvolle telefoongesprek: Alexander Graham Bell spreekt "Mr. Watson, come here, I want to see you."
      • 8 augustus » Thomas Alva Edison verkrijgt octrooi op de stencilmachine.
      • 17 november » De Slavische mars van de Russische componist Tsjaikovski gaat in première in Moskou tijdens een benefietconcert van het ICRC voor gewonde veteranen uit de Servisch-Turkse oorlog.
    • De temperatuur op 13 juli 1899 lag rond de 17,9 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Queens en Staten Island gaan samen met New York.
      • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
      • 14 maart » Terugkeer van de Belgica, het expeditieschip waarmee Adrien de Gerlache het Zuidpoolgebied verkende.
      • 18 april » Oprichting van de Nederlandse Adelsvereniging (NAV).
      • 22 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HV Victoria.
      • 16 december » Engelse immigranten richten de Italiaanse voetbalclub AC Milan op.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Treiture

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Treiture.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Treiture.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Treiture (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R. Loof, "Stamboom Loof Treiture Wessel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-loof/I163.php : benaderd 4 januari 2026), "Catherina Maria Treiture (1876-????)".