Stamboom Loof Treiture Wessel » Wilhelmus Bartholomeus Loof (1884-1951)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Bartholomeus Loof 


Gezin van Wilhelmus Bartholomeus Loof

Hij is getrouwd met Hendrika Hendrina de Groot.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Bartholomeus Loof?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Bartholomeus Loof

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Bartholomeus Loof


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 juli 1884 lag rond de 18,9 °C. Er was 27 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 67%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Albert van Giffen, Nederlands archeoloog († 1973)
      • 14 maart » Harald Hansen, Deens voetballer († 1927)
      • 25 augustus » Oprichting van Noorse conservatieve politieke partij Høyre.
      • 23 september » Herman Hollerith patenteert zijn mechanische optelmachine.
      • 15 oktober » Opening van de spoorlijn tussen Winterswijk en Neede.
      • 15 december » Het Wachttoren-, Bijbel- en Traktaatgenootschap (het kerkgenootschap van Jehova's getuigen) wordt rechtspersoonlijkheid verleend met Charles Taze Russell als president.
    • De temperatuur op 4 januari 1951 lag tussen -1,0 °C en 1,7 °C en was gemiddeld 1,0 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 5,2 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Opening van het Estádio Fonte Nova in Salvador, Brazilië.
      • 9 februari » Bij een oliebrand in de Koningin Wilhelminahaven te Vlaardingen vindt het zwaarste brandweerongeluk uit de Nederlandse geschiedenis plaats. Vijf brandweerlieden komen om en een brandweerman raakt zwaargewond.
      • 15 maart » In Nederland treedt het kabinet-Drees I aan.
      • 8 september » Ondertekening van het Vredesverdrag van San Francisco door Japan en 48 andere landen.
      • 19 oktober » Eerste uitzending van het informatieve AVRO-televisieprogramma, Televizier.
      • 16 november » Leeuwarden: Kneppelfreed
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Loof

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Loof.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Loof.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Loof (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R. Loof, "Stamboom Loof Treiture Wessel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-loof/I1300.php : benaderd 15 maart 2026), "Wilhelmus Bartholomeus Loof (1884-1951)".