Stamboom Lohle » Cornelia ( Corrie) Wilhelmina BLONK (1907-1980)

Persoonlijke gegevens Cornelia ( Corrie) Wilhelmina BLONK 


Gezin van Cornelia ( Corrie) Wilhelmina BLONK

Zij is getrouwd met Leonardus (Leo) Marie SMULDERS.

Zij zijn getrouwd op 18 juli 1929 te Information Source: Paul Lohle/CBG-den Haag, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):


Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia ( Corrie) Wilhelmina BLONK

Cornelia ( Corrie) Wilhelmina BLONK
1907-1980

1929

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 november 1907 lag tussen -1,4 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 1,2 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 15 april » Oprichting van de Argentijnse omnisportclub Unión de Santa Fe.
    • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
    • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
    • 1 augustus » Robert Baden-Powell richt de padvinderij op.
    • 31 augustus » De Brits-Russische Conventie vindt plaats, over problemen met Perzië, Afghanistan en Tibet.
    • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
  • De temperatuur op 18 juli 1929 lag tussen 13,6 °C en 26,4 °C en was gemiddeld 19,2 °C. Er was 11,5 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 16 maart » "Compromis des Belges", eerste aanzet tot taalwetgeving in België.
    • 1 april » Introductie van de jojo in New York.
    • 14 april » De eerste Grand Prix Formule 1 van Monaco wordt gereden.
    • 6 juni » Verheffing van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland tot Apostolisch vicariaat IJsland.
    • 15 juli » Paus Pius XI creëert één nieuwe kardinaal, de in 1996 zalig verklaarde Italiaanse aartsbisschop van Milaan Alfredo Ildefonso Schuster.
    • 23 juli » Inwijding van de Christus Koning-kathedraal in Reykjavik door kardinaal Willem Marinus van Rossum, prefect van de Propaganda Fide.
  • De temperatuur op 6 juni 1980 lag tussen 12,1 °C en 27,0 °C en was gemiddeld 18,8 °C. Er was 12,3 uur zonneschijn (74%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1980: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,1 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Oprichting van het Instituut ter Bevordering van de Surinamistiek.
    • 8 mei » In het Nederlandse stads- en streekvervoer wordt de Nationale Strippenkaart ingevoerd als onderdeel van het nationaal tariefsysteem.
    • 16 mei » Sovjet-atleet Joeri Sedych verbetert tot tweemaal toe het wereldrecord kogelslingeren en brengt het uiteindelijk op een afstand van 80,64 meter.
    • 18 mei » Een uitbarsting van de vulkaan Mount Saint Helens kost 57 mensen het leven.
    • 12 november » De Voyager-1 komt het dichtst bij Saturnus.
    • 13 november » De Voyager-1 stuurt de eerste close-ups van Saturnus naar Aarde.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam BLONK

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam BLONK.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over BLONK.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam BLONK (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Lohle is opgesteld door mr. Paul Lohle (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
mr. Paul Lohle, "Stamboom Lohle", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lohle/I243.php : benaderd 11 februari 2026), "Cornelia ( Corrie) Wilhelmina BLONK (1907-1980)".