Stamboom Loermans » Maria Loermans (± 1892-????)

Persoonlijke gegevens Maria Loermans 


Gezin van Maria Loermans

Zij is getrouwd met Arnoldus Rits.

Zij zijn getrouwd op 19 oktober 1916 te Nijmegen, Gelderland, Netherlands.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Loermans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Loermans

Jan Loermans
1816-1907

Maria Loermans
± 1892-????

1916

Arnoldus Rits
± 1891-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Huwelijksakte, Bron Burgerlijke stand - Huwelijk Archieflocatie Gelders Archief Algemeen Toegangnr: 0207 Inventarisnr: 9108 Gemeente: Nijmegen Soort akte: Huwelijksakte Aktenummer: 334 Datum: 19-10-1916
      Bruidegom Arnoldus Rits
      Leeftijd: 25
      Geboorteplaats: Nijmegen
      Bruid Maria Loermans
      Leeftijd: 24
      Geboorteplaats: Beuningen
      Vader bruidegom Nicolaas Arnoldus Rits
      Moeder bruidegom Francina Alders
      Vader bruid Theodorus Loermans
      Moeder bruid Geertruida Johanna Rouw
      Nadere informatie
      beroep Bg.: muzikant;
      beroep Bd.: dienstbode;
      beroep vader Bg.: geen beroep vermeld;
      beroep moeder Bg.: zonder beroep;
      beroep vader Bd.: landbouwer;
      beroep moeder Bd.: zonder beroep

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 oktober 1916 lag tussen 0,3 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 3,2 mm neerslag. Er was 2,6 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 3 februari » Tristan Tzara publiceert in Zürich zijn Dada-manifest.
      • 9 maart » Duitsland verklaart de oorlog aan Portugal.
      • 10 juni » In Arabië breekt de Arabische opstand uit.
      • 17 juli » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de eerste editie van de Copa América door naaste concurrent Argentinië in de slotwedstrijd op 0-0 te houden.
      • 8 september » Begin van de Slag bij Tabora.
      • 30 november » In Boedapest worden keizer Karel I van Oostenrijk en zijn gemalin Zita van Bourbon-Parma met de Stefanskroon tot koning en koningin van Hongarije gekroond.

    Over de familienaam Loermans

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Loermans.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Loermans.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Loermans (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Loermans is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J. Pobezin, "Stamboom Loermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-loermans/I878.php : benaderd 28 februari 2026), "Maria Loermans (± 1892-????)".