Stamboom Lobé en verwanten. » Hermanus Bernardus Hendrikus (Herman) Nitert (1928-2010)

Persoonlijke gegevens Hermanus Bernardus Hendrikus (Herman) Nitert 


Gezin van Hermanus Bernardus Hendrikus (Herman) Nitert

Hij is getrouwd met Aleida Theresia Kamphuis.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hermanus Bernardus Hendrikus (Herman) Nitert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hermanus Bernardus Hendrikus (Herman) Nitert

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hermanus Bernardus Hendrikus (Herman) Nitert

Maria Logen
1860-1923
Tonia Evers
1860-1921

Hermanus Bernardus Hendrikus (Herman) Nitert
1928-2010



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 april 1928 lag tussen 1,6 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 8,2 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Tussen Nederland en de Verenigde Staten komt een draadloze telefoonverbinding tot stand.
    • 19 februari » Canada verslaat Zwitserland met 13-0 in de finaleronde van het olympisch ijshockeytoernooi in St. Moritz, en prolongeert de olympische én de wereldtitel.
    • 28 februari » Totstandkoming eerste radiotelefonische verbinding tussen Nederland en Nederlands-Indië via Radio Kootwijk
    • 7 juni » Karel Dubois, een kanunnik uit Roeselare, sticht de KSA als onderdeel van de Katholieke Actie (KA) en vervanger van de AKVS.
    • 18 juni » Amelia Earhart vliegt als eerste vrouw over de Atlantische Oceaan, als passagier.
    • 1 december » In Utrecht wordt het spoorwegmuseum geopend
  • De temperatuur op 24 maart 2010 lag tussen 8,2 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 3,7 uur zonneschijn (30%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 21 februari » Schaatsster Ireen Wüst wint goud op de 1500 meter tijdens de Olympische Winterspelen van Vancouver.
    • 22 mei » Air India Express-vlucht 812 stort in India neer. Er vallen 158 doden.
    • 31 mei » De Israëlische marine valt een konvooi boten met hulpgoederen en activisten van de Free Gaza Movement aan dat op weg was naar de Gazastrook. Bij deze onderschepping vallen negen doden.
    • 30 juni » Jennifer Geerlings-Simons en Ruth Wijdenbosch worden verkozen tot respectievelijk voorzitter en (eerste vrouwelijke) ondervoorzitter van het parlement van Suriname.
    • 16 augustus » Merab Zjordania wordt de nieuwe eigenaar van SBV Vitesse uit Arnhem.
    • 11 november » President Hugo Chávez van Venezuela promoveert generaal Henry Rangel tot hoogste commandant binnen het leger. De Verenigde Staten beschouwen Rangel als een van de belangrijkste steunpilaren van drugssmokkel door de Colombiaanse guerrillabeweging FARC.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2008 » Neil Aspinall (66), Brits roadmanager van The Beatles en directeur van Apple Corps Ltd.
  • 2009 » Hans Klenk (89), Duits autocoureur
  • 2009 » Martin Brozius (67), Nederlands acteur, presentator en cabaretier
  • 2009 » Nand Buyl (86), Belgisch acteur en regisseur
  • 2009 » Ricard Salvat i Ferré (75), Spaans toneelschrijver
  • 2010 » Robert Culp (79), Amerikaans acteur, scriptschrijver en regisseur

Over de familienaam Nitert

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nitert.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nitert.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nitert (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gé Lobé, "Stamboom Lobé en verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe/I85639.php : benaderd 16 februari 2026), "Hermanus Bernardus Hendrikus (Herman) Nitert (1928-2010)".