Stamboom Lobé en verwanten. » Jacoba Johanna Biemans (1904-1987)

Persoonlijke gegevens Jacoba Johanna Biemans 

Bron 1

Gezin van Jacoba Johanna Biemans

Zij is getrouwd met Andries Hoogmoed.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Johanna Biemans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Johanna Biemans

Jacoba Johanna Biemans
1904-1987



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 januari 1904 lag tussen -4,1 °C en -0,2 °C en was gemiddeld -1,6 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Een groot deel van de Amerikaanse stad Baltimore brandt af.
    • 12 februari » In Amsterdam wordt de eerste tentoonstelling van de Rijwiel- en Automobielindustrie (RAI) geopend.
    • 17 februari » Première van de opera Madama Butterfly van Giacomo Puccini in het Teatro alla Scala in Milaan.
    • 20 februari » Manuel Amador Guerrero treedt aan als eerste president van het onafhankelijke Panama. De volgende dag ondertekent hij een verdrag, dat de Amerikanen tegen een betaling van $ 10 miljoen de zeggenschap geeft over het Panamakanaal.
    • 4 juli » Oprichting van de Duitse voetbalclub Borussia Fulda.
    • 10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
  • De temperatuur op 29 september 1987 lag tussen 2,7 °C en 15,4 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was 5,9 uur zonneschijn (50%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
    • 30 maart » Vincent Van Goghs schilderij Zonnebloemen wordt verkocht voor 39,85 miljoen dollar.
    • 30 april » De presidenten van Zambia, Angola en Zaïre tekenen een akkoord om de 1.340 kilometer lange Benguelaspoorlijn, die vanuit Zambia naar de Angolese havenstad Lobito loopt, weer in gebruik te nemen.
    • 19 juni » Bij een aanslag van de Baskische terreurbeweging ETA in een supermarkt in Barcelona vallen 21 doden en 45 gewonden.
    • 30 juni » De Europese Commissie publiceert haar groenboek over telecommunicatie.
    • 29 november » Een Boeing 707 van Korean Air explodeert boven de grens van Thailand en Birma, waarbij 115 mensen omkomen. Het betrof een terroristische daad van Noord-Korea.
    • 20 december » De veerboot Doña Paz komt in aanvaring met de olietanker Vector en zinkt. Het vermoedelijke dodental daarbij is 4375.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1901 » Pablo Antonio, Filipijns architect († 1975)
  • 1902 » Jan Vogel, Nederlands accordeonist, componist en dirigent († 1983)
  • 1904 » Frans Goedhart, Nederlands politicus, verzetsstrijder en journalist († 1990)
  • 1905 » Maria von Trapp, Oostenrijks-Amerikaans gouvernante († 1987)
  • 1905 » Maurice Roy, Canadees kardinaal († 1985)
  • 1906 » Toni Ulmen, Duits autocoureur († 1976)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Biemans

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Biemans.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Biemans.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Biemans (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gé Lobé, "Stamboom Lobé en verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe/I8495.php : benaderd 10 januari 2026), "Jacoba Johanna Biemans (1904-1987)".