Stamboom Lobé en verwanten. » Petronella Wilhelmina van Hoorn (1698-1764)

Persoonlijke gegevens Petronella Wilhelmina van Hoorn 


Gezin van Petronella Wilhelmina van Hoorn

(1) Zij is getrouwd met Lubbert Adolf Torck.

Zij zijn getrouwd op 5 juli 1722, zij was toen 23 jaar oud.


(2) Zij is getrouwd met Jan Trip.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Jan Willem Trip  < 1716-1748

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella Wilhelmina van Hoorn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella Wilhelmina van Hoorn

Petronella Wilhelmina van Hoorn
1698-1764

(1) 1722
(2) 

Jan Trip
1691-1721

Jan Willem Trip
< 1716-1748

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Hoorn


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gé Lobé, "Stamboom Lobé en verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe/I80538.php : benaderd 28 januari 2026), "Petronella Wilhelmina van Hoorn (1698-1764)".