Stamboom Lobé en verwanten. » Leendert van Ravensbergen (1740-????)

Persoonlijke gegevens Leendert van Ravensbergen 


Gezin van Leendert van Ravensbergen

Hij is getrouwd met Maria Smit.

Zij zijn getrouwd op 17 april 1767 te Amsterdam, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jan van Ravensbergen  < 1773-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leendert van Ravensbergen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Leendert van Ravensbergen

Leendert van Ravensbergen
1740-????

1767

Maria Smit
1741-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Ravensbergen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gé Lobé, "Stamboom Lobé en verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe/I74872.php : benaderd 18 januari 2026), "Leendert van Ravensbergen (1740-????)".