Stamboom Lobé en verwanten. » Regenwice van Diepenheim (????-1217)

Persoonlijke gegevens Regenwice van Diepenheim 

  • Zij is geboren.
  • Zij is overleden in het jaar 1217.

Gezin van Regenwice van Diepenheim

Zij is getrouwd met Hendrik I van Dale.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Regenwice van Diepenheim?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Afbeelding(en) Regenwice van Diepenheim

Voorouders (en nakomelingen) van Regenwice van Diepenheim

Regenwice van Diepenheim
????-1217

Regenwice van Diepenheim



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Diepenheim


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gé Lobé, "Stamboom Lobé en verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe/I74673.php : benaderd 11 januari 2026), "Regenwice van Diepenheim (????-1217)".