Stamboom Lobé en verwanten. » Jan Hendrik van Isendoorn (1771-1787)

Persoonlijke gegevens Jan Hendrik van Isendoorn 


Gezin van Jan Hendrik van Isendoorn


Notities over Jan Hendrik van Isendoorn

Zijn vader Jan Hendrik van Isendoorn a Blois verliet de dienst in 1771 toen hij zijn huwelijksbelofte aan Suzanne de Malapert verbrak, die een kind vanhem verwachtte. Hij dreigde voor de krijgsraad te komen en trad daarom uit het leger. Hij erkende wel zijn zoon met Suzanne de Malapert. Hun zoon was vernoemd naar Jan Hendrik maar is op de jonge leeftijd van 15 gestorven in Utrecht in1787 (Zie foto van Utrechts Archief-Januari 1787).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Hendrik van Isendoorn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Hendrik van Isendoorn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Hendrik van Isendoorn


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Isendoorn


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gé Lobé, "Stamboom Lobé en verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe/I73102.php : benaderd 13 januari 2026), "Jan Hendrik van Isendoorn (1771-1787)".