De temperatuur op 27 juni 1925 lag tussen 6,3 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 3,9 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
3 maart » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch visitator in Bulgarije.
19 maart » Bisschopswijding van Angelo Roncalli, apostolisch visitator in Bulgarije, in Rome door kardinaal Giovanni Tacci Porcelli.
21 maart » Wolfgang Pauli publiceert zijn "uitsluitingsprincipe".
7 juli » Oprichting van de Belgische voetbalclub Koninklijke White Star Club Lauwe.
26 juli » De Belg André Massaux vestigt een nieuw wereldrecord zweefvliegen (duurvlucht) door 10 uur en 41 minuten in de lucht te blijven.
1 december » In Londen wordt het Verdrag van Locarno getekend. De betrekkingen met het in de Eerste Wereldoorlog verslagen Duitsland worden genormaliseerd.
Trouwdag 20 augustus 1953
De temperatuur op 20 augustus 1953 lag tussen 13,1 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 16,8 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
7 januari » President Harry Truman kondigt aan dat de VS een waterstofbom ontwikkeld heeft.
11 januari » De Oostenrijkse schansspringer Sepp Bradl wint de eerste editie van de Vierschansentoernooi.
13 januari » Bij een mijnramp in Escouffiaux nabij Wasmes vallen zeventien doden.
21 februari » Francis Crick en James Watson ontdekken de structuur van het DNA-molecuul.
12 maart » De Watersnoodwedstrijd tussen Frankrijk en een elftal van Nederlandse voetbalprofs in het buitenland lokt zesduizend Nederlanders naar het Parc de Princes in Parijs. Het initiatief is van Theo Timmermans en Bram Appel. De 'verloren' generatie wint met 2-1.
25 april » James Watson en Francis Crick publiceren in Nature de structuur van het menselijk DNA.
Dag van overlijden 7 september 2004
De temperatuur op 7 september 2004 lag tussen 12,7 °C en 24,3 °C en was gemiddeld 18,3 °C. Er was 10,8 uur zonneschijn (81%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
13 januari » De Rotterdamse wethouder Rabella de Faria (veiligheid en volksgezondheid) treedt af na een vertrouwensbreuk in de fractie van haar partij Leefbaar Rotterdam over haar functioneren.
21 maart » De Telegraaf verschijnt voor het eerst ook op zondag.
31 maart » De Venezolaanse overheid richt Conviasa op als de nieuwe nationale luchtvaartmaatschappij van het Zuid-Amerikaanse land.
25 juli » Brazilië wint de 41ste editie van de strijd om de Copa América door aartsvijand Argentinië na strafschoppen te verslaan.
11 september » Bij een vliegtuigongeluk boven de Egeïsche Zee komen patriarch Petrus VII van Alexandrië en drie andere bisschoppen van het Patriarchaat van Alexandrië om het leven.
1 oktober » VIJFtv, de vrouwenzender van Vlaanderen start met uitzenden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Gé Lobé, "Stamboom Lobé en verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe/I71980.php : benaderd 24 december 2025), "Cornelis Johannes (Kees) Burgering (1925-2004)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.