Stamboom Lobé en verwanten. » Ferdinand Willem Over (1940-2009)

Persoonlijke gegevens Ferdinand Willem Over 


Gezin van Ferdinand Willem Over

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ferdinand Willem Over?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ferdinand Willem Over

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Ferdinand Willem Over

Voorouders (en nakomelingen) van Ferdinand Willem Over

Jan Over
1867-1932
Anna Worsten
1905-1984
Anna Worsten

Ferdinand Willem Over
1940-2009

Ferdinand Willem Over


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 juli 1940 lag tussen 6,4 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,9 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 14 mei » Tweede Wereldoorlog: De Duitse Luftwaffe bombardeert Rotterdam, Strijen en Strijensas.
    • 17 mei » Hitler bepaalt dat Nederland geen militair, maar een civiel Duits bestuur zal krijgen.
    • 28 mei » De Belgische koning Leopold III capituleert met zijn troepen (zie België in de Tweede Wereldoorlog).
    • 29 mei » Seyss-Inquart aanvaardt het ambt van rijkscommissaris in Nederland.
    • 14 juni » Duitsland valt Parijs binnen tijdens de Tweede Wereldoorlog.
    • 5 augustus » De Joodse synagoge in Zandvoort wordt 's nachts aan de Mezgerstraat door onbekenden opgeblazen.
  • De temperatuur op 22 september 2009 lag tussen 9,0 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 8,2 uur zonneschijn (67%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 21 januari » Voetballer Axel Witsel van Standard Luik neemt in het Casino-Kursaal Oostende de Belgische Gouden Schoen 2008 in ontvangst.
    • 14 mei » De ruimtetelescoop Herschel wordt samen met de Planck Observatory door de Europese Ruimtevaartorganisatie met een Ariane 5-raket succesvol in de ruimte gebracht.
    • 16 mei » Alexander Rybak wint voor Noorwegen het Eurovisiesongfestival met het liedje Fairytale.
    • 7 juni » Verkiezingen voor het Europees Parlement worden gehouden in het grootste deel van de Europese Unie; in België worden daarenboven de regionale parlementen verkozen.
    • 17 juli » De film 'Harry Potter en de halfbloed prins' komt uit.
    • 1 oktober » De website van de gratis krant DAG houdt op te bestaan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2008 » Thomas Dörflein (44), Duits dierenverzorger (onder andere van ijsbeertje Knut)
  • 2009 » Ann Hasekamp (82), Nederlands actrice
  • 2009 » Olaf Dufseth (91), Noors skiër
  • 2009 » Dirce Migliaccio (75), Braziliaans actrice
  • 2009 » Kole Casule (88), Macedonisch schrijver
  • 2009 » Lin Xiling (74), Chinees dissidente

Over de familienaam Over

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Over.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Over.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Over (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gé Lobé, "Stamboom Lobé en verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe/I62264.php : benaderd 10 januari 2026), "Ferdinand Willem Over (1940-2009)".