Stamboom Lobé en verwanten. » Maria van Leen (1878-1949)

Persoonlijke gegevens Maria van Leen 

Bronnen 1, 2

Gezin van Maria van Leen

(1) Zij is getrouwd met Pieter (Piet) de Bruin OR Lobé.

Zij zijn getrouwd op 15 maart 1900 te Dordrecht, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Maria (Marie) de Bruin  1897-1958 
  2. Johanna de Bruin  1904-1904
  3. Johannes de Bruin  1904-1904
  4. Johanna (Jo) de Bruin  1911-2002 


(2) Zij is getrouwd met Jan Aarnoudse.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1934, zij was toen 55 jaar oud.


Notities over Maria van Leen

Maria van Leen is op den Eersten December 1878, des voormiddags ten tien uren, in het huis geteekend C 1102 aan den Augustijnenkamp te Dordrecht geboren

Residence: Almsvoetstraat, Dordrecht, Nederland FROM AUG 1934 TO 9 JUN 1936 (Lucas OR BS Dordrecht)


Residence: Jacob Marisstraat 54 rood, Dordrecht, Nederland TO 2 OCT 1936


Residence: Schommelstraat Rotterdam, Nederland FROM 9 JUN 1936 TO 4 FEB 1937 (Lucas OR BS Dordrecht)


Residence: Almsvoetstraat 11, Dordrecht, Nederland FROM 4 FEB 1937 TO 12 JUN 1937


Residence: Bleekersdijk 54 rood, Dordrcht, Nederland FROM 12 JUN 1937 TO 21 JUN 1939


Residence: Weissenbruchstraat 1, Dordrecht, Nederland. Dit stukje van de Weissenbruchstraat heet nu de Jongkindstraat (21 JUN 1939)


Residence: Almsvoetstraat, Dordrecht, Nederland FROM AFT 1945 TO 14 NOV 1949

Maria van Leen is op den Eersten December 1878, des voormiddags ten tien uren, in het huis geteekend C 1102 aan den Augustijnenkamp te Dordrecht geboren

Residence: Almsvoetstraat, Dordrecht, Nederland FROM AUG 1934 TO 9 JUN 1936 (Lucas OR BS Dordrecht)

Residence: Jacob Marisstraat 54 rood, Dordrecht, Nederland TO 2 OCT 1936

Residence: Schommelstraat Rotterdam, Nederland FROM 9 JUN 1936 TO 4 FEB 1937 (Lucas OR BS Dordrecht)

Residence: Almsvoetstraat 11, Dordrecht, Nederland FROM 4 FEB 1937 TO 12 JUN 1937

Residence: Bleekersdijk54 rood, Dordrcht, Nederland FROM 12 JUN 1937 TO 21 JUN 1939

Residence: Weissenbruchstraat 1, Dordrecht, Nederland. Dit stukje van de Weissenbruchstraat heet nu de Jongkindstraat (21 JUN 1939)

Residence: Almsvoetstraat, Dordrecht, Nederland FROM AFT 1945 TO 14 NOV 1949

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria van Leen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria van Leen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Maria van Leen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Eggert Web Site, Udo Eggert, Maria van Leen, 17 februari 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Eggert Web Site
    Stamboom: Eggert Family Tree
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 december 1878 lag rond de 2,7 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
    • 20 februari » Kardinaal Gioacchino Pecci wordt gekozen tot Paus Leo XIII.
    • 4 maart » Herstel van de rooms-katholieke bisschoppelijke hiërarchie in Schotland door oprichting van het aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het aartsbisdom Glasgow zonder suffragaan-bisdommen.
    • 1 april » Het licht van Lange Jaap, een vuurtoren in Huisduinen, bij Den Helder wordt voor de eerste maal ontstoken. Lange Jaap is de hoogste gietijzeren toren van Europa.
    • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
    • 7 september » William Booth verandert de naam van zijn Christian Mission in The Salvation Army. In Nederlands wordt dit het Leger des Heils genoemd.
  • De temperatuur op 15 maart 1900 lag rond de 6,8 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 14 maart » De Nederlandse botanicus Hugo de Vries brengt de erfelijkheidswetten van Mendel opnieuw onder de aandacht.
    • 18 maart » AFC Ajax, professionele voetbalclub uit Amsterdam, wordt opgericht.
    • 1 juni » In Rotterdam besluiten enkele schooljongens tot de oprichting van voetbalclub Neptunus, die 43 jaar later ook een honkbalafdeling krijgt.
    • 13 juli » In Den Helder exploderen enkele opgeviste granaten, waardoor vijf mensen om het leven komen.
    • 16 juli » Ray Ewry wint bij de Olympische Spelen in Parijs op één dag drie gouden medailles bij het springen uit stand. Dit zijn de eerste van in totaal tien medailles die hij bij verschillende Olympische Spelen zal winnen.
    • 22 augustus » In Tilburg wordt de elfjarige Marietje Kessels vermoord.
  • De temperatuur op 14 november 1949 lag tussen 2,4 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 6,0 mm neerslag gedurende 3,9 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
    • 4 april » Oprichting van de Noord-Atlantische Verdragsorganisatie (NAVO).
    • 11 mei » Siam verandert zijn naam in Thailand.
    • 14 juli » Rusland doorbreekt het Amerikaanse monopolie op kernwapens met een atoomexplosie in Siberië.
    • 2 augustus » Oprichting van de Poolse voetbalclub Kolejarz Stróże.
    • 8 september » Geallieerde legers verlaten Berlijn definitief.
    • 26 november » De grondwet van India wordt aangenomen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Leen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Leen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Leen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Leen (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gé Lobé, "Stamboom Lobé en verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe/I581.php : benaderd 1 januari 2026), "Maria van Leen (1878-1949)".