Stamboom Lobé en verwanten. » Anna Helena Spekken (1908-1973)

Persoonlijke gegevens Anna Helena Spekken 

Bron 1

Gezin van Anna Helena Spekken

Zij is getrouwd met Simon Castricum.

Zij zijn getrouwd op 29 mei 1935, zij was toen 27 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Helena Spekken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Helena Spekken

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Helena Spekken


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Lindhout Web Site, Fred Lindhout, Anna Helena Spekken, 10 maart 2022
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Lindhout Web Site
    Stamboom: Morsch Family Tree

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 februari 1908 lag tussen 0,8 °C en 6,5 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 0,9 mm neerslag. Er was 6,1 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Op de rijksmarinewerf wordt de kiel gelegd van het pantserschip De Zeven Provinciën.
    • 21 juni » In Londen demonstreren duizenden vrouwen voor vrouwenkiesrecht.
    • 29 juni » Oprichting van de Congregatie voor de Sacramenten van de Romeinse Curie door Paus Pius X.
    • 19 juli » Oprichting in Manchester van de wereldzwembond Fédération Internationale de Natation Amateur (FINA).
    • 25 juli » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub LASK Linz.
    • 27 september » In het Amerikaanse Detroit rijdt de eerste T-Ford uit de fabriek; een auto waarvan er 15 miljoen gebouwd zullen worden.
  • De temperatuur op 29 mei 1935 lag tussen 10,8 °C en 22,3 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 15,9 mm neerslag gedurende 2,6 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 2 februari » PKC, momenteel de grootste korfbalclub ter wereld, wordt opgericht.
    • 18 april » Bij de Provinciale Staten-verkiezingen behaalt de NSB 7,9 procent van de stemmen. In Den Haag scoort de partij van Anton Mussert zelfs 12 procent.
    • 15 september » In Duitsland worden de Neurenberger wetten ingevoerd door de nazi's.
    • 31 oktober » Afschaffing van de vlag van Pruisen door de nazi's
    • 11 november » António Egas Moniz voert de allereerste lobotomie uit.
    • 6 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo 2 de Mayo.
  • De temperatuur op 15 november 1973 lag tussen 4,0 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 2,1 mm neerslag gedurende 2,1 uur. Er was 3,5 uur zonneschijn (40%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Oprichting van de Ecuadoriaanse voetbalclub Club Deportivo Clan Juvenil.
    • 2 april » Het Veronica schip loopt, door storm, vast op het strand van Scheveningen.
    • 22 mei » Uitvinding van het ethernet-netwerk door Robert Metcalfe.
    • 17 november » In Orlando, Florida, zegt de Amerikaanse president Richard Nixon tegen 400 redacteuren van Associated Press: "I am not a crook."
    • 18 november » Verkeersvrije zondag in België, naar aanleiding van de oliecrisis.
    • 28 december » Aleksandr Solzjenitsyn publiceert De Goelag Archipel.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1900 » George Seferis, Grieks dichter en Nobelprijswinnaar († 1971)
  • 1901 » Florence Green, de laatste overlevende veteraan van de Eerste Wereldoorlog († 2012)
  • 1902 » Allard Oosterhuis, Nederlands verzetsstrijder tijdens WOII († 1967)
  • 1904 » Havank, Nederlands schrijver († 1964)
  • 1912 » Pierre Jaminet, Frans wielrenner († 1968)
  • 1914 » Perry Grimm, Amerikaans autocoureur († 1971)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Spekken

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Spekken.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Spekken.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Spekken (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gé Lobé, "Stamboom Lobé en verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe/I57413.php : benaderd 24 februari 2026), "Anna Helena Spekken (1908-1973)".