De temperatuur op 11 maart 1926 lag tussen 0,2 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 0,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
9 mei » De Amerikaanse ontdekkingsreizigers Richard Byrd en Floyd Bennett vliegen als eersten over de Noordpool.
21 juni » Paus Pius XI benoemt twee nieuwe kardinalen.
4 juli » Oprichting van de Bosnische voetbalclub Borac Banja Luka.
23 juli » De Nationale Maatschappij der Belgische Spoorwegen (NMBS) wordt opgericht.
10 november » In Brussel vindt het kerkelijk huwelijk plaats van de jonge Belgische kroonprins Leopold met de Zweedse prinses Astrid.
25 november » Atatürk verbiedt het dragen van een fez, een traditioneel hoofddeksel, in Turkije.
Dag van overlijden 23 april 2011
De temperatuur op 23 april 2011 lag tussen 9,9 °C en 26,3 °C en was gemiddeld 18,9 °C. Er was 12,2 uur zonneschijn (85%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
25 januari » Begin van het protest tegen president Hosni Moebarak in Egypte.
6 maart » Parlementsverkiezingen in Estland.
8 mei » FC Twente wint voor de derde maal in de geschiedenis de KNVB beker. Het wint de finale van het toernooi met 3-2 van titelverdediger Ajax.
16 juni » Schepen in wateren bij Benin in West-Afrika moeten waakzaam zijn voor piraten, zo waarschuwt het Internationaal Maritiem Bureau.
16 juli » De aan kanker lijdende president Hugo Chávez van Venezuela draagt vlak voor zijn vertrek naar Cuba een deel van zijn macht over.
30 oktober » Op het Buddh International Circuit wordt de allereerste Formule 1-race in India gehouden. De Duitser Sebastian Vettel van het team Red Bull Racing was de winnaar.
Dag van begraven 28 april 2011
De temperatuur op 28 april 2011 lag tussen 10,9 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 6,1 uur zonneschijn (42%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
5 januari » Een grote brand bij chemiebedrijf chemie-pack in Moerdijk veroorzaakt een enorme rookwolk en een grootschalige vervuiling van bodem en oppervlaktewater. Bestuurlijk wordt opgeschaald naar het niveau GRIP 4. Twintig hulpverleners en 150 andere mensen worden behandeld voor klachten die mogelijk het gevolg geweest zijn van blootstelling aan gevaarlijke stoffen.
13 januari » Het Internationaal Olympisch Comité schorst het Ghanees nationaal olympisch comité vanwege politieke bemoeienis. Eerder werd Koeweit om dezelfde reden geschorst.
11 mei » In Spanje behaalt voetbalclub FC Barcelona de 21ste landstitel uit de clubhistorie.
15 mei » In Antwerpen opent het Museum aan de Stroom, een nieuw museum voor stad, haven en scheepvaart.
21 mei » Lille OSC stelt de Franse landstitel veilig in de Ligue 1 door in de voorlaatste speelronde met 2-2 gelijk te spelen bij Paris Saint-Germain.
22 juli » In Noorwegen komen 77 mensen, vooral jongeren, om het leven als gevolg van twee aanslagen: een bomaanslag in Oslo en een reeks beschietingen tijdens een jongerenkamp van de Arbeiderspartij op het eiland Utøya.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Gé Lobé, "Stamboom Lobé en verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe/I57068.php : benaderd 15 maart 2026), "Jacobus Diederik Jan (Koos) Idenburg (1926-2011)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.