Stamboom Lobé en verwanten. » Levinus Hendrik de Bas (1823-????)

Persoonlijke gegevens Levinus Hendrik de Bas 

  • Hij is geboren in het jaar 1823 in Brummen.

Gezin van Levinus Hendrik de Bas

Hij is getrouwd met Annette Sophia Alexandrina de Favauge.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Margaretha de Bas  1850-????
  2. Jacoba de Bas  1851-1934

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Levinus Hendrik de Bas?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Levinus Hendrik de Bas

Levinus Hendrik de Bas
1823-????


Jacoba de Bas
1851-1934
Jacoba de Bas

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Bas

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Bas.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Bas.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Bas (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gé Lobé, "Stamboom Lobé en verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe/I55728.php : benaderd 10 januari 2026), "Levinus Hendrik de Bas (1823-????)".