Stamboom Lobé en verwanten. » Mrs N.N. van Emmichoven (1340-????)

Persoonlijke gegevens Mrs N.N. van Emmichoven 

Bron 1
  • Zij is geboren in het jaar 1340.

Gezin van Mrs N.N. van Emmichoven

Zij had een relatie met Roelof Cranendonck.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mrs N.N. van Emmichoven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van N.N. van Emmichoven

N.N. van Emmichoven
1340-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Mrs N.N. van Emmichoven



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Van Emmichoven


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gé Lobé, "Stamboom Lobé en verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe/I508360.php : benaderd 7 januari 2026), "Mrs N.N. van Emmichoven (1340-????)".