Stamboom Lobé en verwanten. » Hermanus Simonis (1918-89)

Persoonlijke gegevens Hermanus Simonis 

Bron 1

Gezin van Hermanus Simonis

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hermanus Simonis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hermanus Simonis


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Simonis Web Site, Albert Simonis, Hermanus Simonis, 25 januari 2017
    Toegevoegd via een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Simonis Web Site

    Familiestamboom: 407239011-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 april 1918 lag tussen 6,1 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 1,4 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 15 mei » De Finse Burgeroorlog eindigt.
    • 23 mei » De raffinaderij van Koninklijke Olie op Curaçao wordt in bedrijf gesteld.
    • 3 juni » Bij Château Thierry aan de Marne stoten de Duitse troepen op de gezamenlijke strijdkrachten van de Verenigde Staten en Frankrijk. Het offensief loopt dood.
    • 13 september » Treinramp bij Weesp. Door zware regenval, waarbij de spoordijk bij de brug over het, toenmalige Merwedekanaal bij Weesp verzadigd raakt, glijd een passagierstrein uit Amersfoort naar Amsterdam met rails en al van de dijk. Er vallen 41 doden en 42 gewonden.
    • 20 oktober » Duitsland accepteert de voorwaarden van de Amerikaanse president Woodrow Wilson om de wereldoorlog te beëindigen.
    • 11 november » De Britse regering erkent de onafhankelijkheid van Letland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1916 » Phil Medley, Amerikaans songwriter († 1997)
  • 1917 » Brad Dexter, Amerikaans acteur († 2002)
  • 1917 » Gré Visser, Nederlands verzetsstrijdster en Rechtvaardige onder de Volkeren († 2012)
  • 1918 » Jørn Utzon, Deens architect († 2008)
  • 1920 » Alex Moulton, Brits ingenieur en uitvinder († 2012)
  • 1922 » Johnny Thomson, Amerikaans autocoureur († 1960)

Over de familienaam Simonis

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Simonis.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Simonis.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Simonis (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gé Lobé, "Stamboom Lobé en verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe/I501887.php : benaderd 16 maart 2026), "Hermanus Simonis (1918-89)".