Stamboom Lobé en verwanten. » Carolus Paulus (Karel) Kroes (1910-1986)

Persoonlijke gegevens Carolus Paulus (Karel) Kroes 


Gezin van Carolus Paulus (Karel) Kroes

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Carolus Paulus (Karel) Kroes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Carolus Paulus (Karel) Kroes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Carolus Paulus (Karel) Kroes

Maria Huisman
1878-1949

Carolus Paulus (Karel) Kroes
1910-1986


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 april 1910 lag tussen -2,0 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 11,5 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
    • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
    • 27 mei » Bij een experiment met duikboten zinkt de Franse Pluvoise na een aanvaring met een postboot.
    • 1 juli » Verheffing van het rooms-katholieke bisdom Ispahan (Isfahan) in Fars tot aartsbisdom Ispahan (Latijn).
    • 20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.
    • 30 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Audax Club Sportivo Italiano.
  • De temperatuur op 22 april 1986 lag tussen 4,1 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 10,8 uur zonneschijn (75%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1986: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 27 februari » De later met een Gouden Kalf bekroonde film Abel van regisseur Alex van Warmerdam gaat in première.
    • 28 februari » Moord op de Zweedse premier Olof Palme.
    • 6 april » Adrie van der Poel wint de wielerklassieker de Ronde van Vlaanderen.
    • 10 september » Het Nederlands voetbalelftal verliest in een oefeninterland in Praag met 1-0 van Tsjechoslowakije.
    • 29 oktober » De lokale omroep Vrolek wordt opgericht naar aanleiding van het Lekkerkerkse gifschandaal. De burgemeester leest een tijd lang iedere dag om 18:00 uur het laatste nieuws over dit schandaal voor, live op de radio.
    • 19 november » Het Nederlands voetbalelftal speelt in Amsterdam met 0-0 gelijk tegen Polen in de EK-kwalificatiereeks.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1905 » Edgard Viseur, Belgisch atleet (overleden?)
  • 1905 » Jan Britstra, Nederlands atleet († 1987)
  • 1906 » Julia Clements, Brits schrijfster en bloemschikster († 2010)
  • 1913 » Duke Dinsmore, Amerikaans autocoureur († 1985)
  • 1914 » Paul Russo, Amerikaans autocoureur († 1976)
  • 1914 » Wim ter Burg, Nederlands componist, kerkmusicus, koordirigent en muziekpedagoog († 1995)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kroes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kroes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kroes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kroes (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gé Lobé, "Stamboom Lobé en verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe/I49887.php : benaderd 15 januari 2026), "Carolus Paulus (Karel) Kroes (1910-1986)".