De temperatuur op 4 februari 1934 lag tussen -0,2 °C en 1,6 °C en was gemiddeld 0,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,5 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
1 februari » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
17 februari » Koning Albert I van België komt om tijdens een beklimming van een rots te Marche-les-Dames in de provincie Namen.
14 maart » Eugene Cernan, Amerikaans astronaut, laatste mens op de maan († 2017)
11 april » In de nacht van 10 op 11 april worden uit de Sint-Baafskathedraal twee panelen van Het Lam Gods gestolen.
30 juni » Nacht van de Lange Messen: Hitler schakelt alle oppositie binnen zijn eigen partij uit.
22 oktober » De beruchte bankrover Charles Arthur "Pretty Boy" Floyd wordt neergeschoten door FBI-agenten in East Liverpool.
Dag van overlijden 29 maart 2013
De temperatuur op 29 maart 2013 lag tussen -3,4 °C en 2,7 °C en was gemiddeld -0,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (5%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
3 april » Door grote overstromingen als gevolg van storm en uitzonderlijke regenval vallen in oostelijke Argentijnse provincie Buenos Aires zeker 54 doden.
20 juli » In Barcelona behaalt de Amerikaanse Haley Anderson de wereldtitel bij zwemmen in open water op de 5 kilometer.
29 juli » Bij een helikoptercrash in Roemenië komen vijf mensen om het leven, onder wie de omstreden Roemeense zakenman, Sorin Terbea. Hij was verwikkeld in een omkoopschandaal rondom voetbalwedstrijden.
9 oktober » Een groep Belgische en Boliviaanse archeologen heeft in Bolivia op de bodem van het Titicacameer een grote kunstschat opgedoken.
11 november » Bij een busongeval in het noordoosten van Zuid-Afrika komen 29 mensen om het leven. Het ongeval doet zich voor in de stad Kwaggafontein, ongeveer 100 kilometer ten noordoosten van Pretoria.
19 november » Ghana plaatst zich voor het WK voetbal 2014 in Brazilië door Egypte in de play-offs te verslaan.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Gé Lobé, "Stamboom Lobé en verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe/I44846.php : benaderd 25 februari 2026), "Henri Anthony van der Zee (1934-2013)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.