Hij is getrouwd met Willemina de Vormer.
Zij zijn getrouwd.
Kind(eren):
Bron: Rijnbode 16-7-1934
Ir. C. Kooi
Zaterdagmiddag is plotseling, tengevolge van een noodlottig ongeval, op 45-jarigen leeftijd overleden de heer ir. C. Kooi, die vroeger eenigen tijd als directeur van de Lagere Landbouwschool alhier werkzaam was.
De heer Kooi, die den laatsten tijd te Voorschoten woonde en als ingenieur verbonden was aan de Calvé Oliefabrieken de Delft, keerdeZaterdag-middag met zijn auto van Delft huiswaarts en daarbij door tot nu toe onopgehelderde oorzaak in de Vliet gereden en verdronken.
Eenige visschers die het ongeval zagen gebeuren snelden onmiddelijk te hulp. Zij scheurden den kap van den wagen stuk en slaagden er in den bestuurder uit den wagen te halen. Hij werd naar het gemeentehuis te Stompwijk vervoerd, waar een geneesheer slecht den dood kon constateeren. Het lijk is daarop naar zijn woning te Voorschoten vervoerd.
Hoe dit ongeval geschied is, hierover tast men nog volledig in het duister. Op het moment dat het ongeluk geschiedde was er in het geheel geen verkeer op den weg.
Bron: Standlijst Universiteit Utrecht
Kooy, Cornelis (landbouwkundige).
Over doelmatige veevoedering in Nederland OR door C. Kooy Lzn. - Leiden : Leidsche Uitgeversmaatschappij, 1933. - [VIII], 104 p. ; 25 cm - Note: Ook verschenen als proefschrift Wageningen.
Cornelis Kooij | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Willemina de Vormer | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
Stamboom op MyHeritage.com
Familiesite: Familie Kooij 2
Stamboom: Kooij Family Tree
Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
Stamboom op MyHeritage.com
Familiesite: de Geus Web Site
Stamboom: GEUS