De temperatuur op 28 juli 1931 lag tussen 10,8 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 3,7 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 2,0 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
8 februari » Bij het tweede zelfstandige wereldkampioenschap ijshockey in Polen prolongeert Canada de wereldtitel door ook de laatste wedstrijd in de finaleronde - tegen de Verenigde Staten - winnend af te sluiten: 2-0.
23 maart » Benoeming van de Nederlander Leo Kierkels tot apostolisch delegaat in Brits-Indië.
14 april » Koning Alfonso XIII van Spanje afgezet. Uitroeping van de republiek.
12 mei » Het bevroren lichaam van Alfred Wegener wordt op Groenland teruggevonden.
17 september » Robertus Bellarminus wordt uitgeroepen tot kerkleraar.
16 oktober » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch delegaat in Bulgarije.
Dag van overlijden 13 januari 2015
De temperatuur op 13 januari 2015 lag tussen 4,1 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 14,0 mm neerslag gedurende 11,9 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
6 februari » De Zuid-Afrikaanse schrijver André Brink overlijdt op 79-jarige leeftijd aan boord van een KLM-vlucht van Amsterdam naar Kaapstad.
11 mei » Voetballer Neeskens Kebano van Royal Charleroi Sporting Club wordt verkozen tot beste speler van Afrikaanse afkomst in de Belgische Eerste klasse A en wint de Ebbenhouten Schoen.
14 juli » De Russische voetbalbond maakt bekend dat Fabio Capello is opgestapt als bondscoach van het Russisch elftal.
22 september » De Poolse voetballer Robert Lewandowski scoort binnen negen minuten vijf keer namens FC Bayern München in de competitiewedstrijd tegen VfL Wolfsburg (5-1).
3 november » In de Roemeense hoofdstad Boekarest gaan duizenden mensen de straat op om het ontslag te eisen van onder meer eerste minister Victor Ponta na de dodelijke brand in een nachtclub van 30 oktober.
18 december » In Rwanda kiest een overgrote meerderheid van de bevolking voor opheffing van de limiet van twee termijnen voor de president. Daarmee komt de weg vrij voor Paul Kagame om langer aan de macht te blijven, in theorie tot 2034.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Gé Lobé, "Stamboom Lobé en verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe/I42492.php : benaderd 3 maart 2026), "Albertha Martha Gerarda (Bep) Simons (1931-2015)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.