Stamboom Lobé en verwanten. » Elizabeth Hüsen (1922-1998)

Persoonlijke gegevens Elizabeth Hüsen 


Gezin van Elizabeth Hüsen

Zij is getrouwd met Aart van der Pijl.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elizabeth Hüsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Afbeelding(en) Elizabeth Hüsen

Voorouders (en nakomelingen) van Elizabeth Hüsen

Elizabeth Hüsen
1922-1998

Elizabeth Hüsen



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 januari 1922 lag tussen -13,3 °C en -5,3 °C en was gemiddeld -10,0 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Henri Landru, beter bekend als blauwbaard wordt geëxecuteerd.
    • 14 maart » Oprichting van de Missio sui juris Urga in Mongolië.
    • 11 april » Benoeming van de Nederlander Johannes Olav Smit tot apostolisch vicaris van Noorwegen.
    • 8 juni » Huwelijk van koning Alexander I van Joegoslavië en prinses Marie van Hohenzollern-Sigmaringen in Belgrado.
    • 10 juni » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Mattersburg.
    • 30 december » Lenin sticht de Unie van Socialistische Sovjet-Republieken.
  • De temperatuur op 10 augustus 1998 lag tussen 12,5 °C en 30,9 °C en was gemiddeld 22,3 °C. Er was 12,4 uur zonneschijn (83%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1998: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,7 miljoen inwoners.
    • 28 januari » In de Parijse voorstad Saint-Denis wordt het Stade de France officieel geopend met de vriendschappelijke voetbalinterland tussen Frankrijk en Spanje. De thuisploeg wint met 1-0 door een doelpunt van Zinédine Zidane.
    • 18 mei » Cor van Hout wordt tot 4,5 jaar cel veroordeeld.
    • 31 mei » Titelverdediger Australië verslaat de Nederlandse hockeysters in de finale van het WK hockey in Utrecht: 3-2.
    • 7 augustus » De Keniaanse atlete Tegla Loroupe vestigt het werelduurrecord atletiek in Borgholzhausen: in één uur tijd loopt ze 18340 m.
    • 16 augustus » PSV wint ook de derde editie van de strijd om de Johan Cruijff Schaal; Ajax wordt in Amsterdam met 2-0 verslagen.
    • 8 november » In de Pakistaanse stad Lahore wint de Nederlandse hockeyploeg voor de vierde keer de Champions Trophy.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hüsen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hüsen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hüsen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hüsen (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gé Lobé, "Stamboom Lobé en verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe/I40949.php : benaderd 1 januari 2026), "Elizabeth Hüsen (1922-1998)".