Stamboom Lobé en verwanten. » Geertruida Elisabeth Hendrina Rikken (1926-2019)

Persoonlijke gegevens Geertruida Elisabeth Hendrina Rikken 

Bron 1

Gezin van Geertruida Elisabeth Hendrina Rikken

(1) Zij is getrouwd met Theodorus Mattheus Eijkhout.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1949, zij was toen 22 jaar oud.

Het echtpaar is gescheiden.


(2) Zij is getrouwd met William Edward Grainger.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertruida Elisabeth Hendrina Rikken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertruida Elisabeth Hendrina Rikken

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Geertruida Elisabeth Hendrina Rikken

Voorouders (en nakomelingen) van Geertruida Elisabeth Hendrina Rikken

Geertruida Elisabeth Hendrina Rikken
1926-2019

Geertruida Elisabeth Hendrina Rikken

(1) 1949
(2) 

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Klijselij Web Site, Laura De Schepper-Rikken, Geertruida Rikken, 11 januari 2021
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Klijselij Web Site
    Stamboom: Klijselij11

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 mei 1926 lag tussen 8,1 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 4,9 mm neerslag. Er was 4,1 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 8 maart » Vier maanden na de Nacht van Kersten krijgt Nederland een nieuwe regering, het kabinet-De Geer I.
    • 9 maart » Oprichting van de Noorse voetbalclub Strindheim IL uit Trondheim.
    • 9 mei » De Amerikaanse ontdekkingsreizigers Richard Byrd en Floyd Bennett vliegen als eersten over de Noordpool.
    • 13 juni » In de Estische hoofdstad Tallinn wordt het Kadrioru Stadion geopend.
    • 31 oktober » Mislukte aanslag op Benito Mussolini
    • 1 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zesde keer de Copa América door in de voorlaatste competitiewedstrijd met 6-1 te winnen van Paraguay.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rikken

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rikken.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rikken.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rikken (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gé Lobé, "Stamboom Lobé en verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe/I39791.php : benaderd 8 januari 2026), "Geertruida Elisabeth Hendrina Rikken (1926-2019)".