De temperatuur op 9 oktober 2014 lag tussen 12,7 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,7 uur zonneschijn (42%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
7 januari » Noord-Amerika kampt met extreme kou waarbij de temperatuur daalt tot onder de 30 graden onder nul. Alleen al in de Verenigde Staten vallen er 21 doden. Zie het artikel Koudegolf van 2013 en 2014 in Noord-Amerika.
6 april » Uitbreken van de Oorlog in Donbass nadat pro-Russische rebellen de overheidsgebouwen bezetten
25 mei » Petro Porosjenko wint de Oekraïense presidentsverkiezingen.
27 juli » De Italiaan Vincenzo Nibali is de eindwinnaar van de Ronde van Frankrijk 2014. De Slowaak Peter Sagan wint de groene trui (sprintklassement) en de Pool Rafał Majka de bolletjestrui, als winnaar van het bergklassement.
30 oktober » De Costa Ricaanse vulkaan Turrialba barst voor het eerst in jaren uit. De as komt onder meer terecht op de 50 kilometer verderop gelegen hoofdstad San José.
16 november » Klaus Johannis verslaat de sociaaldemocratische premier Victor Ponta bij de presidentsverkiezingen in Roemenië.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Gé Lobé, "Stamboom Lobé en verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe/I31998.php : benaderd 8 januari 2026), "Betty Roodenburg (1922-2014)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.