Stamboom Lobé en verwanten. » Florencia (Foyen) Dunero (1911-1998)

Persoonlijke gegevens Florencia (Foyen) Dunero 


Gezin van Florencia (Foyen) Dunero

Zij is getrouwd met Jan Hendrik Croes.

Zij zijn getrouwd op 13 juli 1932, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Florencia (Foyen) Dunero?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Florencia (Foyen) Dunero

Florencia (Foyen) Dunero
1911-1998

1932

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 juni 1911 lag tussen 1,8 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 10,7 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Oprichting van de Kroatische voetbalclub HNK Hajduk Split.
    • 8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
    • 15 juni » De Tabulating Machine Corporation, de Computing Scale Corporation en de International Time Recording Company gaan verder als Tabulating Computing Recording Corporation (tegenwoordig IBM).
    • 16 juni » Oprichting van het technologiebedrijf IBM.
    • 21 augustus » De Mona Lisa wordt op klaarlichte dag gestolen uit het Louvre in Parijs.
    • 29 september » Begin van de Italiaans-Turkse Oorlog.
  • De temperatuur op 13 juli 1932 lag tussen 17,6 °C en 25,4 °C en was gemiddeld 20,4 °C. Er was 2,8 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Japan bezet Harbin in China.
    • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV De Bataven.
    • 6 mei » Moordaanslag op president Paul Doumer van Frankrijk in Parijs. De president sterft een dag later aan zijn verwondingen.
    • 28 juni » In België wordt de eerste taalwet in stemming gebracht.
    • 5 juli » Antonio de Oliveira Salazar wordt minister-president van Portugal.
    • 2 augustus » Het positron, het antideeltje van het elektron, wordt ontdekt door Carl Anderson.
  • De temperatuur op 14 juli 1998 lag tussen 11,7 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 2,2 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (9%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1998: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,7 miljoen inwoners.
    • 18 april » Opening van het Akerstadion, een voetbalstadion in de Noorse stad Molde.
    • 1 mei » Amsterdam is van 1 tot en met 16 mei gastheer van het eerste officiële wereldkampioenschap rugby voor vrouwen. Aan het toernooi doen zestien landen mee. Nieuw-Zeeland wint, Nederland eindigt als dertiende.
    • 18 mei » Cor van Hout wordt tot 4,5 jaar cel veroordeeld.
    • 1 juni » In het tot hockeyarena omgebouwde voetbalstadion van FC Utrecht herovert de Nederlandse mannenhockeyploeg de wereldtitel door Spanje in de verlenging van de finale van het WK hockey te verslaan: 3-2. Teun de Nooijer maakt de golden goal.
    • 2 augustus » Marco Pantani wint de 85 en door dopingperikelen geteisterde editie van de Ronde van Frankrijk. De Italiaanse wielrenner neemt de titel over van zijn Duitse collega Jan Ullrich, die ditmaal tweede wordt.
    • 14 december » James Hickman verbetert bij de EK kortebaan (25 meter) in Sheffield het wereldrecord op de 100 meter vlinderslag tot 51,02.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1908 » Otto Skorzeny, Oostenrijks SS-officier († 1975)
  • 1909 » Max Tailleur, Joods-Nederlands humorist († 1990)
  • 1910 » Antonio Poma, Italiaans kardinaal-aartsbisschop van Bologna († 1985)
  • 1913 » Lando van den Berg, Nederlands priester, beeldhouwer, glazenier, monumentaal kunstenaar, schilder en docent († 1969)
  • 1914 » Go Seigen, Chinees-Japans go-speler († 2014)
  • 1915 » David Rockefeller, Amerikaans bankier/magnaat († 2017)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dunero

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dunero.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dunero.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dunero (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gé Lobé, "Stamboom Lobé en verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe/I31787.php : benaderd 14 maart 2026), "Florencia (Foyen) Dunero (1911-1998)".