Stamboom Lobé en verwanten. » Johannes Kauffeld (1916-1983)

Persoonlijke gegevens Johannes Kauffeld 


Gezin van Johannes Kauffeld

Hij is getrouwd met Huiberdina Adriana Mooij.

Zij zijn getrouwd op 28 okotber 1968, hij was toen 51 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Kauffeld?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Kauffeld

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Kauffeld

Aaltje Ruben
1877-????

Johannes Kauffeld
1916-1983

1968

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 februari 1916 lag tussen 4,1 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 10,3 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Door een zware storm breekt de Zuiderzeedijk op drie plaatsen door.
    • 3 februari » Tristan Tzara publiceert in Zürich zijn Dada-manifest.
    • 18 april » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub CF Atlante.
    • 20 juli » De Slag bij Fromelles vond plaats op 19 en 20 juli. In de Australische geschiedenis staat de slag geboekt als de bloedigste 24 uren van Australië. Meer dan 5500 Australiërs kwamen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd waren nabij Fromelles.
    • 12 oktober » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Club América.
    • 2 december » De Franse generaal Joseph Joffre wordt vervangen door Robert Nivelle als stafchef van het Franse leger.
  • De temperatuur op 16 december 1983 lag tussen -1,9 °C en 1,4 °C en was gemiddeld 0,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In de Nederlandstalige gemeente Voeren (België), wordt de omstreden Franstalige José Happart geïnstalleerd als burgemeester. Hij weigert Nederlands te leren.
    • 23 januari » The A-Team wordt voor het eerst uitgezonden.
    • 21 juli » Op het Vostokstation op de Zuidpool wordt een buitentemperatuur gemeten van -89,2 graden Celsius, de laagste buitentemperatuur ooit op aarde vastgesteld.
    • 29 oktober » In Den Haag vindt de grootste demonstratie uit de Nederlandse geschiedenis plaats. Aan de demonstratie tegen het plaatsen van kruisraketten in Nederland doen ongeveer 550.000 mensen mee.
    • 30 november » De verblijfplaats van Freddy Heineken en zijn chauffeur Ab Doderer worden ontdekt na een ontvoering van precies drie weken.
    • 19 december » De Nederlandse alt Aafje Heynis besluit plotseling haar loopbaan te beëindigen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1911 » Willem Kolff, Nederlands-Amerikaans medicus, uitvinder en verzetsstrijder († 2009)
  • 1913 » Jimmy Hoffa, Amerikaans vakbondsleider (vermist 1975)
  • 1914 » Bayliss Levrett, Amerikaans autocoureur († 2002)
  • 1917 » Herbert A. Hauptman, Amerikaans wiskundige en Nobelprijswinnaar († 2011)
  • 1920 » Jack Lesberg, Amerikaans contrabassist († 2005)
  • 1921 » Piet Kraak, Nederlands voetballer en voetbaltrainer († 1984)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kauffeld

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kauffeld.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kauffeld.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kauffeld (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gé Lobé, "Stamboom Lobé en verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe/I29367.php : benaderd 7 maart 2026), "Johannes Kauffeld (1916-1983)".