Stamboom Lobé en verwanten. » Jan Hendrik (Henk) Wolbers (1919-2006)

Persoonlijke gegevens Jan Hendrik (Henk) Wolbers 

Bron 1

Gezin van Jan Hendrik (Henk) Wolbers

Hij is getrouwd met Anna Geziena (Annie) Abelen.

Zij zijn getrouwd op 23 november 1949, hij was toen 30 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Hendrik (Henk) Wolbers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Hendrik (Henk) Wolbers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Hendrik (Henk) Wolbers


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 april 1919 lag tussen 7,5 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 7,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Ernest Rutherford slaagt erin een atoom te splitsen.
    • 21 januari » Ierse Onafhankelijkheidsverklaring wordt aangenomen door het parlement van de Ierse Republiek.
    • 23 maart » Benito Mussolini richt de fascistische partij op.
    • 21 juli » Anthony Fokker sticht in Amsterdam zijn eigen vliegtuigfabriek.
    • 14 augustus » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Radzionków.
    • 21 december » In Katowice wordt de Poolse voetbalbond (PZPN) opgericht.
  • De temperatuur op 23 november 1949 lag tussen 4,8 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
    • 4 mei » Bij de Superga-vliegramp komt het hele elftal van voetbalclub Torino om het leven.
    • 8 mei » De nieuwe grondwet van West-Duitsland wordt goedgekeurd. Ze zal op 23 mei in werking treden.
    • 8 september » Geallieerde legers verlaten Berlijn definitief.
    • 22 september » Minister van financiën Piet Lieftinck laat de Nederlandse gulden met 30% devalueren.
    • 7 oktober » De Duitse Democratische Republiek (DDR) wordt gevormd.
    • 15 oktober » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Atlético Bucaramanga.
  • De temperatuur op 28 maart 2006 lag tussen 7,9 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 7,6 uur zonneschijn (60%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Soennitische extremisten blazen de koepel van de al-Askari Schrijn in de Iraakse stad Samarra op.
    • 12 maart » Niels Kerstholt en Liesbeth Mau-Asam worden in Heerenveen Nederlands Kampioen Shorttrack.
    • 2 mei » De Amerikaanse rockband Pearl Jam brengt zijn gelijknamige album uit.
    • 25 mei » Paus Benedictus XVI brengt een vierdaags bezoek aan Polen.
    • 11 juni » Rafael Nadal verdedigt zijn titel op Roland Garros succesvol door in de finale Roger Federer in vier sets te verslaan.
    • 1 oktober » Het 0110-festival voor de verdraagzaamheid werd in vier Vlaamse steden georganiseerd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1914 » Gretel Bergmann, Duits-Amerikaans atlete († 2017)
  • 1915 » Jan van den Brink, Nederlands politicus en bankier († 2006)
  • 1916 » Beverly Cleary, Amerikaans kinderboekenschrijfster
  • 1916 » Just Rens, Surinaams politicus († 1981)
  • 1917 » Robert Manzon, Frans autocoureur († 2015)
  • 1921 » Günter Gerhard Lange, Duits letterontwerper († 2008)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wolbers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wolbers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wolbers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wolbers (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gé Lobé, "Stamboom Lobé en verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe/I2200.php : benaderd 16 februari 2026), "Jan Hendrik (Henk) Wolbers (1919-2006)".