Stamboom Lobé en verwanten. » Elisabeth Geertruid van Rensen

Persoonlijke gegevens Elisabeth Geertruid van Rensen 

Bron 1
  • Zij is geboren.

Gezin van Elisabeth Geertruid van Rensen

Zij is getrouwd met Wolther Joseph van Wijnbergen.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Dithmar van Wijnbergen  1697-1739 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Geertruid van Rensen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Geertruid van Rensen

Elisabeth Geertruid van Rensen



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. paulbaris Web Site, paul baris, Elisabeth Geertruid van Rensen, 13 maart 2018
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: paulbaris Web Site
    Stamboom: karelged - 06032012

Over de familienaam Van Rensen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gé Lobé, "Stamboom Lobé en verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe/I21974.php : benaderd 8 januari 2026), "Elisabeth Geertruid van Rensen".