Stamboom Lobé en verwanten. » Alberdina Strampel (1908-1944)

Persoonlijke gegevens Alberdina Strampel 

Bron 1

Gezin van Alberdina Strampel

Zij is getrouwd met Theodorus van der Most.

Zij zijn getrouwd op 15 januari 1926, zij was toen 17 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alberdina Strampel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Alberdina Strampel

Alberdina Strampel
1908-1944

1926

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Sijbren en Johanna Graafsma Web Site, VERONICA FETJE JOHANNA BRUINSMA, Alberdina Strampel, 23 januari 2018
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Sijbren en Johanna Graafsma Web Site
    Stamboom: Sijbren en Johanna Graafsma

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 februari 1908 lag tussen 2,7 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was 3,9 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 11 januari » Het Nationaal Park Grand Canyon wordt als nationaal monument ingesteld.
    • 15 februari » Goedkeuring van de Missionarissen van Afrika of Witte Paters door Paus Pius X.
    • 8 maart » In New York staken de naaisters voor de achturige werkdag en voor het vrouwenkiesrecht.
    • 1 april » Oprichting van de Argentijnse voetbalclub CA San Lorenzo de Almagro.
    • 29 juni » Oprichting van de Congregatie voor de Sacramenten van de Romeinse Curie door Paus Pius X.
    • 19 juli » Oprichting in Manchester van de wereldzwembond Fédération Internationale de Natation Amateur (FINA).
  • De temperatuur op 15 januari 1926 lag tussen -7,8 °C en -4,8 °C en was gemiddeld -6,5 °C. Er was 1,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 9 maart » Oprichting van de Noorse voetbalclub Strindheim IL uit Trondheim.
    • 16 maart » Robert Goddard lanceert de eerste raket met vloeibare brandstof.
    • 9 mei » De Amerikaanse ontdekkingsreizigers Richard Byrd en Floyd Bennett vliegen als eersten over de Noordpool.
    • 20 juni » Demonstratie van de eerste, draadloze telefoon te Berlijn.
    • 10 november » In Brussel vindt het kerkelijk huwelijk plaats van de jonge Belgische kroonprins Leopold met de Zweedse prinses Astrid.
    • 10 december » Edmund Germer krijgt octrooi op de fluorescentielamp (tl-lamp).
  • De temperatuur op 20 december 1944 lag tussen 1,2 °C en 4,5 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 18 maart » Tweede Wereldoorlog: nazi-troepen bezetten Hongarije.
    • 13 april » Crash van een B-17 bommenwerper te Berismenil (La roche en ardenne)
    • 20 juli » Bomaanslag van kolonel Claus Schenk Graf von Stauffenberg op het leven van Adolf Hitler mislukt.
    • 2 september » Tweede Wereldoorlog: de geallieerde troepen trekken België binnen.
    • 17 september » Britse grondtroepen steken bij Lommel de grens over en paratroepen landen bij Eindhoven, Son, Nijmegen en Arnhem, als onderdeel van Operatie Market Garden.
    • 3 november » Vlissingen wordt bevrijd tijdens de Tweede Wereldoorlog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1904 » Bill Tilden, Amerikaans tennisser († 1953)
  • 1904 » Henk Timmer, Nederlands tennisser († 1998)
  • 1905 » Preguinho, Braziliaans voetballer († 1979)
  • 1908 » Joaquim Fiúza, Portugees zeiler († 2010)
  • 1911 » Henri Knap, Nederlands journalist en schrijver († 1986)
  • 1914 » Pierre Wijnants, Belgisch aartsbisschop († 1978)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Strampel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Strampel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Strampel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Strampel (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gé Lobé, "Stamboom Lobé en verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe/I21374.php : benaderd 10 januari 2026), "Alberdina Strampel (1908-1944)".