Stamboom Lobé en verwanten. » Hitje Cornelisd Cornelisdr Groendijk (1875-1949)

Persoonlijke gegevens Hitje Cornelisd Cornelisdr Groendijk 

Bronnen 1, 2, 3
  • Zij is geboren op 28 augustus 1875 in Lies, Terschelling.
  • Zij is overleden in het jaar 1949 in Amsterdam, zij was toen 73 jaar oud.

Gezin van Hitje Cornelisd Cornelisdr Groendijk

Zij is getrouwd met Philippus Cornelisz Ewouds.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Tjaard Ewouds  1901-1950
  2. Hitje (Hettie) Ewouds  1908-2005 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hitje Cornelisd Cornelisdr Groendijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Afbeelding(en) Hitje Cornelisd Cornelisdr Groendijk

Voorouders (en nakomelingen) van Hitje Cornelisd Cornelisdr Groendijk

Hitje Cornelisd Cornelisdr Groendijk
1875-1949

Hitje Cornelisd Cornelisdr Groendijk


Tjaard Ewouds
1901-1950

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. Schipper Web Site, Cor Schipper, Hitje Cornelisd Cornelisdr Groendijk, xxx-template
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Schipper Web Site
    Stamboom: Familie Schipper
  3. Valkenburg Web Site, Laura Meester, Hitje Cornelisd Groendijk, xxx-template
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Valkenburg Web Site
    Stamboom: Valkenburg

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 augustus 1875 lag rond de 20,1 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 56%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1875: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 3 maart » In Parijs gaat Bizets opera Carmen in première. Het publiek is gechoqueerd en jouwt Bizet uit.
    • 30 april » Inwijding van Begraafplaats Sint Barbara in Utrecht.
    • 20 mei » De Meterconventie wordt getekend.
    • 25 augustus » Als eerste zwemt Matthew Webb Het Kanaal over.
    • 23 september » William Bonney ("Billy the Kid") wordt voor de eerste keer gearresteerd.
    • 13 oktober » In Deventer wordt de sportclub Utile Dulci opgericht, tegenwoordig de oudste nog bestaande veldsportvereniging van Nederland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Groendijk


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gé Lobé, "Stamboom Lobé en verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe/I17475.php : benaderd 25 februari 2026), "Hitje Cornelisd Cornelisdr Groendijk (1875-1949)".