Stamboom Lobé en verwanten. » Johanna Grada Hermina Josephina (Jo) Mulder (1915-2007)

Persoonlijke gegevens Johanna Grada Hermina Josephina (Jo) Mulder 

Bron 1

Gezin van Johanna Grada Hermina Josephina (Jo) Mulder

Zij is getrouwd met Antonius Albertus (Antoon) Oosterwijk.

Zij zijn getrouwd op 1 mei 1946, zij was toen 31 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Grada Hermina Josephina (Jo) Mulder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Grada Hermina Josephina (Jo) Mulder

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Johanna Grada Hermina Josephina (Jo) Mulder

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Grada Hermina Josephina (Jo) Mulder


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Mulder-VanOijen Web Site, Jos Mulder, Johanna Grada Hermina Josephina (Jo) Mulder, 23 oktober 2013
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Mulder-VanOijen Web Site
    Stamboom: Mulder-Hullen-VanOijen

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 april 1915 lag tussen 5,9 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 4,1 mm neerslag. Er was 1,9 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
    • 14 april » De Duitsers torpederen het Nederlandse stoomschip Katwijk.
    • 5 augustus » Duitse troepen nemen de Poolse hoofdstad Warschau in.
    • 5 september » Begin van de Zimmerwaldconferentie.
    • 28 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Kout-El-Mara in Mesopotamië.
    • 25 november » Albert Einstein presenteert zijn algemene relativiteitstheorie in het paper The field equations of gravitation.
  • De temperatuur op 1 mei 1946 lag tussen 8,0 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 11,2 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 17 januari » De Veiligheidsraad van de Verenigde Naties komt in Londen voor het eerst bijeen.
    • 19 maart » Frans-Guyana, Guadeloupe, Martinique en Réunion worden departementen van Frankrijk.
    • 4 mei » De eerste Nationale Dodenherdenking op de Dam in Amsterdam.
    • 7 mei » Tokyo Telecommunications Engineering, het huidige Sony, wordt opgericht.
    • 11 juli » Oprichting van de Internationale Handbalfederatie (IHF).
    • 23 december » België - Oprichting van de Raad van State, als een rechtsprekend college buiten de rechterlijke orde.
  • De temperatuur op 13 januari 2007 lag tussen 9,9 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De Nederlandse darter Raymond van Barneveld wint zijn eerste wereldtitel bij de Professional Darts Corporation door in de finale de Engelsman Phil Taylor met 7-6 te verslaan.
    • 29 april » De Eredivisie voetbal beleeft een historische ontknoping. AZ, Ajax en PSV staan alle drie gelijk in punten. AZ verliest van Excelsior en PSV wordt kampioen op doelsaldo (5-1 tegen Vitesse), het blijft Ajax uiteindelijk nipt 1 doelpunt voor (0-2 tegen Willem ll).
    • 19 mei » Chelsea wint in het nieuwe Wembleystadion de FA Cup met 1-0 na verlenging van Manchester United.
    • 1 juli » In Attractiepark Toverland wordt de houten achtbaan Troy geopend.
    • 3 september » Eerste uitzending van Flikken Maastricht.
    • 16 september » Thailand, Phuket. Een vliegtuig van de Thaise maatschappij One-Two-GO stort neer in hevige regen en wind, tientallen doden tot gevolg.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Mulder

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mulder.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mulder.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mulder (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gé Lobé, "Stamboom Lobé en verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe/I17123.php : benaderd 20 januari 2026), "Johanna Grada Hermina Josephina (Jo) Mulder (1915-2007)".