Stamboom Lobé en verwanten. » Gerlacus Kraaijvanger OR Kraaivanger (1901-)

Persoonlijke gegevens Gerlacus Kraaijvanger OR Kraaivanger 

Bron 1

Gezin van Gerlacus Kraaijvanger OR Kraaivanger

(1) Hij is getrouwd met Helena Hendrika Horsten.

Zij zijn getrouwd op 12 maart 1930 te Rotterdam, hij was toen 28 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 15 april 1940 te Rotterdam.


(2) Hij is getrouwd met Elisabeth Neeltje van Es.

Zij zijn getrouwd op 3 september 1941 te Rotterdam, hij was toen 39 jaar oud.


Notities over Gerlacus Kraaijvanger OR Kraaivanger

Tussen 1901 en 1915  met zijn ouders geïmmigreerd naar Antwerpen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerlacus Kraaijvanger OR Kraaivanger?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerlacus Kraaijvanger OR Kraaivanger

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerlacus Kraaijvanger OR Kraaivanger


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. België, Antwerpen Politie immigratie index, 1840-1930, via https://www.myheritage.nl/research/colle...
    Gerlacus Kraaijvanger<br>Geboorte: 1901 - Wiem<br>Immigratie: Tussen 1901 en 1915 - Antwerpen, Belgium<br>Dossiernummer: 122749<br>Pagina: 142&lt;br>GS film nummer: 2234442<br>Digitaal Mapnummer: 4331462<br>Nummer afbeelding: 00608
  2. België, Antwerpen Politie immigratie index, 1840-1930, via http://www.myheritage.nl/research/collec..., xxx-template

    Gerlacus Kraaijvanger
    Geboorte: 1901
    Immigratie: Tussen 1901 en 1915 - Antwerpen, Belgium
    Dossiernummer: 122749
    Pagina: 142
    GS film nummer: 2234442
    Digitaal Mapnummer: 4331462
    Nummer afbeelding: 00609

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 september 1901 lag tussen 10,3 °C en 21,2 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (36%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Ranheim Fotball.
    • 25 februari » Oprichting van de United States Steel Corporation.
    • 27 maart » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub Brühl St. Gallen.
    • 24 juni » Oprichting van de Engelse voetbalclub Brighton & Hove Albion in Brighton.
    • 22 juli » Servië herstelt de diplomatieke betrekkingen met Montenegro.
    • 2 december » Gillette verkrijgt het octrooi op het verwisselbare scheermesje.
  • De temperatuur op 3 september 1941 lag tussen 12,5 °C en 21,9 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 3,8 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Vijftien leden van het Geuzenverzet en drie communistische Februaristakers worden op de Waalsdorpervlakte door de nazi's geëxecuteerd.
    • 13 april » Neutraliteitsovereenkomst wordt getekend tussen de Sovjet-Unie en Japan.
    • 27 april » Oprichting van het Sloveens Bevrijdingsfront in Ljubljana.
    • 3 oktober » De eerste spuitbussen op drijfgas komen op de markt, in de VS.
    • 31 oktober » Einde werkzaamheden aan de 18 meter hoge busten van de presidenten van de Verenigde Staten in Mount Rushmore.
    • 28 november » De Nederlandse onderzeeboot O 21 onder commando van Ltz I J.F. van Dulm brengt in de Golf van Cagliari de Duitse onderzeeboot U 95 tot zinken.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kraaijvanger OR Kraaivanger


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gé Lobé, "Stamboom Lobé en verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe/I1641.php : benaderd 2 januari 2026), "Gerlacus Kraaijvanger OR Kraaivanger (1901-)".