Stamboom Lispet » Lispet (-1940)

Persoonlijke gegevens Lispet 


Gezin van Lispet

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lispet?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Lispet


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Delft akte jaar 1940 nummer:1416 AO:63

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 januari 1940 lag tussen -9,1 °C en -1,6 °C en was gemiddeld -5,6 °C. Er was 3,7 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 11 mei » De Duitse invallers bereiken het Albertkanaal.
      • 20 mei » Demonstratie door Igor Sikorsky van zijn eerste helikopter.
      • 25 mei » Opening van het Estadio Ramón Tahuichi Aguilera in Santa Cruz de la Sierra, Bolivia.
      • 14 juni » Het eerste officiële gevangenentransport, met ongeveer 720 Poolse politieke gevangenen uit Tarnów, komt aan bij het concentratiekamp Auschwitz.
      • 1 juli » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FK Inter Bratislava.
      • 15 augustus » Eerste nummer van de als ondergrondse krant begonnen La Libre Belgique.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Lispet

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lispet.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lispet.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lispet (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Lispet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Richard Ph. Lispet, "Stamboom Lispet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lispet/I557.php : benaderd 1 januari 2026), "Lispet (-1940)".