De temperatuur op 19 september 1932 lag tussen 9,0 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 0,7 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
1 maart » Amerikaans piloot Charles Lindberghs zoon wordt gekidnapt.
10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
28 juni » In België wordt de eerste taalwet in stemming gebracht.
2 augustus » Het positron, het antideeltje van het elektron, wordt ontdekt door Carl Anderson.
16 oktober » Opening van het Stade Armand Cesari in de Franse stad Bastia.
20 november » Aardbeving bij Uden met een sterkte van 5,0 op de Schaal van Richter.
Dag van overlijden 2 augustus 1965
De temperatuur op 2 augustus 1965 lag tussen 10,7 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 3,1 mm neerslag gedurende 2,2 uur. Er was 8,0 uur zonneschijn (52%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
29 maart » Een vermomde kroonprinses Beatrix trekt met majoor Bosshardt van het Leger des Heils door de binnenstad van Amsterdam.
28 mei » Het rooms-katholieke aartsbisdom Westminster in Engeland wordt gesplitst in twee kerkprovincies: het bestaande Aartsbisdom Westminster met drie bisdommen en het nieuwe Aartsbisdom Southwark met de bisdommen Plymouth en Portsmouth en het nieuwe Bisdom Arundel en Brighton.
28 juni » Prinses Beatrix verlooft zich met de Duitse diplomaat Claus van Amsberg.
6 augustus » Het Beatles-album Help! komt uit.
4 september » Bij wedstrijden in Debrecen scherpt Gyula Zsivótzky het wereldrecord kogelslingeren van de Amerikaanse atleet Harold Connolly (71,26 meter) aan tot 73,74 meter.
10 november » Het beeld van Manneke Pis gestolen van zijn sokkel in België.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Henk Linskens, "Stamboom Linskens 1500-2020", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-linskens/I6692.php : benaderd 11 januari 2026), "William Gordon (William, Gordon) Linskens (1932-1965)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.