Family tree Leupen » Nicolaas Ros (1913-2000)

Persoonlijke gegevens Nicolaas Ros 

Bron 1

Gezin van Nicolaas Ros

Hij is getrouwd met Alida Hartevelt.


Referentienummer: MH:F500139

Zij zijn getrouwd op 7 juli 1937 te Gemeente s-Gravenhage, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nicolaas Ros?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Nicolaas Ros

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Nicolaas Ros

Nicolaas Ros
1867-1950
Nicolaas Ros
1888-1954

Nicolaas Ros
1913-2000

1937

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 januari 1913 lag tussen -2,1 °C en 1,5 °C en was gemiddeld 0,1 °C. Er was 2,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 18 maart » Koning George I van Griekenland wordt vermoord.
      • 24 maart » Het Nederlands elftal wint voor het eerst van Engeland. In Den Haag wordt het 2-1 door twee doelpunten van Huug de Groot.
      • 10 augustus » Vrede van Boekarest (1913), einde van de Tweede Balkanoorlog..
      • 23 augustus » In Kopenhagen wordt het beeld van de kleine zeemeermin onthuld, gemaakt door de beeldhouwer Edward Eriksen (1876-1959).
      • 16 september » Oprichting van de Apostolische Prefectuur van de Kleine Soenda-eilanden in Nederlands-Indië.
      • 7 oktober » Henry Ford introduceert de lopende band.
    • De temperatuur op 7 juli 1937 lag tussen 13,7 °C en 21,6 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 4,1 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 2,0 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 19 februari » Koningin Wilhelmina ondertekent een Koninklijk Besluit waarin staat dat rood, wit en blauw de kleuren van de vlag van het Koninkrijk der Nederlanden zijn.
      • 1 april » Aden wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
      • 21 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Universidad Católica.
      • 28 mei » Het Britse kabinet van Neville Chamberlain treedt aan.
      • 11 juli » De Nederlander J.K. Hoekstra vestigt het huidige Nederlandse record zweefvliegen (duurvlucht) door 24 uur en 3 minuten in de lucht te blijven.
      • 12 november » Japanse troepen bezetten Shanghai.
    • De temperatuur op 23 september 2000 lag tussen 12,2 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 10,4 uur zonneschijn (85%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Gerrit Komrij wordt uitgeroepen tot Dichter des Vaderlands.
      • 28 juni » Na zeven maanden getouwtrek keert het zesjarige bootvluchtelingetje Elián Gonzales met zijn vader terug naar Cuba.
      • 9 september » Bisschopswijding van Jan van Burgsteden, Nederlands hulpbisschop van Haarlem.
      • 22 september » Het Amsterdamse gerechtshof laat journalist Koen Voskuil (25) van het gratis dagblad Sp!ts opsluiten, omdat hij weigert de naam te noemen van een anonieme bron die hij opvoert in een artikel over een Amsterdamse strafzaak.
      • 22 september » Lars Frölander scherpt bij de Olympische Spelen in Sydney zijn eigen Europees record op de 100 meter vlinderslag aan tot 52,00.
      • 15 december » De Vlaamse regering keurt het Masterplan Antwerpen goed. In die beslissing verklaart de Vlaamse regering zich akkoord om tol te heffen op de Oosterweelverbinding voor de financiering van het Masterplan. Voor een vlotte en efficiënte realisatie van het plan wordt ook beslist om de Beheersmaatschappij Antwerpen Mobiel (BAM), een naamloze vennootschap van publiek recht, op te richten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Ros

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ros.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ros.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ros (onder)zoekt.

    De publicatie Family tree Leupen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ernst Leupen, "Family tree Leupen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-leupen/I189.php : benaderd 19 januari 2026), "Nicolaas Ros (1913-2000)".