Stamboom Lepoeter-Lepoutre » Cornelis van Boven

Persoonlijke gegevens Cornelis van Boven 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2008.

Gezin van Cornelis van Boven

Hij is getrouwd met Jozina de Visser.

Zij zijn getrouwd

_VWMAST 1

Kind(eren):

  1. Marinus van Boven  ± 1841-???? 


Notities over Cornelis van Boven

SURN van Boven

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis van Boven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis van Boven

Cornelis van Boven


Marinus van Boven
± 1841-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Boven


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Kees Lepoeter, "Stamboom Lepoeter-Lepoutre", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lepoeter/I563.php : benaderd 1 februari 2026), "Cornelis van Boven".